This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 4
4
Keskusta-Kulho
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kurjentie (Kontiolahti) I
➔
Keskusta-Kulho
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kurjentie (Kontiolahti) I
Lähtöaika oli
16:20
Vyöhyke A
A
Koulutie (Onttola) I
Lähtöaika oli
16:21
Vyöhyke A
A
Onttola I
Lähtöaika oli
16:22
Vyöhyke A
A
Puntarikoski th I
Lähtöaika oli
16:23
Vyöhyke A
A
Onttolantie I
Lähtöaika oli
16:24
Vyöhyke A
A
Ojalankaarto I
Lähtöaika oli
16:25
Jo0156
Vyöhyke A
A
Linjatie I
Lähtöaika oli
16:26
Vyöhyke A
A
Noljakantori E
Lähtöaika oli
16:27
Jo0151
Vyöhyke A
A
Lähdesuo E
Lähtöaika oli
16:28
Jo0124
Vyöhyke A
A
Lykynnurmi E
Lähtöaika oli
16:28
Jo0120
Vyöhyke A
A
Louhosaukio I
Lähtöaika oli
16:29
Jo0118
Vyöhyke A
A
Siilaisentie I
Lähtöaika oli
16:30
Jo0222
Vyöhyke A
A
Siilaisen terveysasema E
Lähtöaika oli
16:31
Jo0220
Vyöhyke A
A
Kuusamatie E
Lähtöaika oli
16:32
Jo0288
Vyöhyke A
A
Siepontie E
Lähtöaika oli
16:33
Jo0213
Vyöhyke A
A
Yliopistokatu E
Lähtöaika oli
16:35
Jo0278
Vyöhyke A
A
Joensuun pääkirjasto I
Lähtöaika oli
16:37
Jo0282
Vyöhyke A
A
Koskikatu I
Lähtöaika oli
16:45
Jo0166
Vyöhyke A
A
Kanavaranta I
Lähtöaika oli
16:46
Jo0041
Vyöhyke A
A
Kimmel P
Lähtöaika oli
16:47
Jo0031
Vyöhyke A
A
Sirkkala I
Lähtöaika oli
16:48
Jo0311
Vyöhyke A
A
Meijeri I
Lähtöaika oli
16:49
Jo0136
Vyöhyke A
A
Pappilantie I
Lähtöaika oli
16:50
Jo0168
Vyöhyke A
A
Kettuvaara I
Lähtöaika oli
16:51
Jo0067
Vyöhyke A
A
Lepikkoaho I
Lähtöaika oli
16:52
Jo0112
Vyöhyke A
A
Sommelo I
Lähtöaika oli
16:52
Jo0227
Vyöhyke A
A
Nyyrikinkatu I
Lähtöaika oli
16:53
Jo0155
Vyöhyke A
A
Pyörretie P
Lähtöaika oli
16:54
Jo0186
Vyöhyke A
A
Iiksenportti I
Lähtöaika oli
16:55
Jo0029
Vyöhyke A
A
Kissamäentie I
Lähtöaika oli
16:55
Jo0074
Vyöhyke A
A
Iiksenjoki I
Lähtöaika oli
16:56
Vyöhyke A
A
Saviaho I
Lähtöaika oli
16:57
Vyöhyke A
A
Haravakatu P
Lähtöaika oli
16:57
Jo0368
Vyöhyke A
A
Hietala (Joensuu) I
Lähtöaika oli
16:58
Vyöhyke A
A
Leveälahti I
Lähtöaika oli
16:58
Vyöhyke A
A
Utran kanava I
Lähtöaika oli
16:59
Vyöhyke A
A
Multimäki (Joensuu) I
Lähtöaika oli
17:00
Vyöhyke A
A
Purola I
Lähtöaika oli
17:01
Vyöhyke A
A
Paritsansuo I
Lähtöaika oli
17:02
Vyöhyke A
A
Aittopuro I
Lähtöaika oli
17:03
Vyöhyke A
A
Kerolantie I
Lähtöaika oli
17:04
Jo0339
Vyöhyke B
B
Kulho L
Lähtöaika oli
17:10
Jo0340
Vyöhyke B
B