This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 202
202
Joensuu-Mutala-Lehmola-Kontiolahti
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nepenmäki E
➔
Joensuu-Mutala-Lehmola-Kontiolahti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nepenmäki E
Lähtöaika oli
04:30
Jo0148
Vyöhyke A
A
Sairaala PKKS P
Lähtöaika oli
04:31
Jo0207
Vyöhyke A
A
Tiaisenpuisto P
Lähtöaika oli
04:32
Jo0239
Vyöhyke A
A
Itäranta P
Lähtöaika oli
04:34
Jo0006
Vyöhyke A
A
Kanavaranta L
Lähtöaika oli
04:36
Jo0040
Vyöhyke A
A
Koskikatu L
Lähtöaika oli
04:40
Jo0080
Vyöhyke A
A
Yläsatamakatu I
Lähtöaika oli
04:41
Jo0280
Vyöhyke A
A
Virastotalo P
Lähtöaika oli
04:42
Jo0273
Vyöhyke A
A
Rauhankatu I
Lähtöaika oli
04:43
Jo0336
Vyöhyke A
A
Teollisuuskatu P
Lähtöaika oli
04:44
Jo0236
Vyöhyke A
A
Mutalan koulu I
Lähtöaika oli
04:45
Jo0147
Vyöhyke A
A
Mutala P
Lähtöaika oli
04:46
Jo0145
Vyöhyke A
A
Lattamiehentie P
Lähtöaika oli
04:47
Jo0107
Vyöhyke A
A
Kartoittajantie P
Lähtöaika oli
04:48
Jo0053
Vyöhyke A
A
Jukolanportti P
Lähtöaika oli
04:49
Jo0036
Vyöhyke A
A
Lehmonsuo P
Lähtöaika oli
04:50
Vyöhyke A
A
Kylmäojantie eteläristeysP
Lähtöaika oli
04:51
Vyöhyke A
A
Suutelantie P
Lähtöaika oli
04:52
Vyöhyke A
A
Heramontie P
Lähtöaika oli
04:53
Vyöhyke A
A
Lehmon koulu P
Lähtöaika oli
04:54
Vyöhyke A
A
Pajatie (Joensuu) P
Lähtöaika oli
04:55
Vyöhyke A
A
Peltolantie (Lehmo) P
Lähtöaika oli
04:56
Vyöhyke A
A
Menninkäisentie P
Lähtöaika oli
04:57
Jo2126
Vyöhyke B
B
Metsätähdentie L
Lähtöaika oli
04:58
Jo2125
Vyöhyke B
B
Venemiehentie P
Lähtöaika oli
04:59
Jo2122
Vyöhyke B
B
Lehmola I
Lähtöaika oli
05:00
Jo2121
Vyöhyke B
B
Kangastie P
Lähtöaika oli
05:01
Jo2118
Vyöhyke B
B
Katajakuja (Lehmo) P
Lähtöaika oli
05:02
Jo2115
Vyöhyke B
B
Kruununtie P
Lähtöaika oli
05:02
Jo2114
Vyöhyke B
B
Harjukuja I
Lähtöaika oli
05:03
Jo2112
Vyöhyke B
B
Piianpolku P
Lähtöaika oli
05:04
Vyöhyke B
B
Kylmäojan koulu P
Lähtöaika oli
05:05
Vyöhyke B
B
Ristisaari P
Lähtöaika oli
05:06
Vyöhyke B
B
Uuronsuo P
Lähtöaika oli
05:07
Vyöhyke B
B
Tervauuro P
Lähtöaika oli
05:08
Vyöhyke B
B
Uuro P
Lähtöaika oli
05:09
Jo2549
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi L
Lähtöaika oli
05:09
Vyöhyke B
B
Uuron teollisuusalue P
Lähtöaika oli
05:10
Vyöhyke B
B
Kontiolampi P
Lähtöaika oli
05:11
Vyöhyke B
B
Asemantie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
05:11
Jo2044
Vyöhyke B
B
Kontiolahti ras P
Lähtöaika oli
05:11
Jo2043
Vyöhyke B
B
Asemankylä P
Lähtöaika oli
05:12
Jo2040
Vyöhyke B
B
Ollilantie P
Lähtöaika oli
05:13
Jo2047
Vyöhyke B
B
Satamatie P
Lähtöaika oli
05:13
Jo2036
Vyöhyke B
B
Huoltamotie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
05:14
Jo2034
Vyöhyke B
B
Naavakaari P
Lähtöaika oli
05:15
Jo2045
Vyöhyke B
B
Hovinmäki (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
05:15
Jo2031
Vyöhyke B
B
Höytiäisentie P
Lähtöaika oli
05:16
Jo2027
Vyöhyke B
B
Yli-Ruunolantie P
Lähtöaika oli
05:17
Jo2026
Vyöhyke B
B
Yläpihantie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
05:18
Jo2023
Vyöhyke B
B
Rakentajantie P
Lähtöaika oli
05:19
Jo2021
Vyöhyke B
B
Kontiolahti linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:25
Jo2001
Vyöhyke B
B