This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 204
204
Lehmo-Joensuu
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paiholan sairaala
➔
Lehmo-Joensuu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Paiholan sairaala
Lähtöaika oli
11:00
Jo2140
Vyöhyke B
B
Suoniemi P
Lähtöaika oli
11:01
Vyöhyke B
B
Kostela P
Lähtöaika oli
11:02
Vyöhyke B
B
Ahokkala P
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke B
B
Kirves P
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke B
B
Kokkopelto P
Lähtöaika oli
11:04
Vyöhyke B
B
Kuurna th (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
11:04
Vyöhyke B
B
Paihola th E
Lähtöaika oli
11:05
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi L
Lähtöaika oli
11:07
Vyöhyke B
B
Uuron teollisuusalue P
Lähtöaika oli
11:08
Vyöhyke B
B
Kontiolampi P
Lähtöaika oli
11:09
Vyöhyke B
B
Kontioniemi th P
Lähtöaika oli
11:10
Vyöhyke B
B
Kontioniemenkoulu P
Lähtöaika oli
11:11
Vyöhyke B
B
Kontioniementie 28 P
Lähtöaika oli
11:12
Vyöhyke B
B
Kontioniemi
Lähtöaika oli
11:15
Jo2370
Vyöhyke B
B
Kontioniementie 40
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke B
B
Kontioniementie 34
Lähtöaika oli
11:16
Vyöhyke B
B
Jääkärintie
Lähtöaika oli
11:16
Vyöhyke B
B
Kontioniementie 28 E
Lähtöaika oli
11:17
Vyöhyke B
B
Kontioniemenkoulu E
Lähtöaika oli
11:17
Vyöhyke B
B
Kontioniemi th E
Lähtöaika oli
11:18
Vyöhyke B
B
Kontiolampi E
Lähtöaika oli
11:19
Vyöhyke B
B
Uuron teollisuusalue E
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi I
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke B
B
Uuro E
Lähtöaika oli
11:21
Jo2548
Vyöhyke B
B
Tervauuro E
Lähtöaika oli
11:22
Vyöhyke B
B
Uuronsuo E
Lähtöaika oli
11:23
Vyöhyke B
B
Ristisaari E
Lähtöaika oli
11:24
Vyöhyke B
B
Kylmäojan koulu E
Lähtöaika oli
11:25
Vyöhyke B
B
Piianpolku E
Lähtöaika oli
11:26
Vyöhyke B
B
Myllylampi (Lehmo) E
Lähtöaika oli
11:26
Vyöhyke B
B
Autiolantie E
Lähtöaika oli
11:27
Vyöhyke B
B
Keksikuja E
Lähtöaika oli
11:27
Vyöhyke B
B
Kylmäojan kylätie E
Lähtöaika oli
11:28
Vyöhyke B
B
Kylmäojantie E
Lähtöaika oli
11:28
Vyöhyke B
B
Lehmo E
Lähtöaika oli
11:29
Vyöhyke A
A
Peltolantie (Lehmo) E
Lähtöaika oli
11:29
Vyöhyke A
A
Pajatie (Joensuu) E
Lähtöaika oli
11:30
Vyöhyke A
A
Lehmon koulu E
Lähtöaika oli
11:31
Vyöhyke A
A
Heramontie E
Lähtöaika oli
11:32
Vyöhyke A
A
Suutelantie E
Lähtöaika oli
11:33
Vyöhyke A
A
Kylmäojantie eteläristeys E
Lähtöaika oli
11:34
Vyöhyke A
A
Lehmonsuo E
Lähtöaika oli
11:35
Vyöhyke A
A
Raivaajantie I
Lähtöaika oli
11:37
Jo0188
Vyöhyke A
A
Varikko I
Lähtöaika oli
11:37
Jo0263
Vyöhyke A
A
Toukolankatu E
Lähtöaika oli
11:38
Jo0243
Vyöhyke A
A
Juhanintie E
Lähtöaika oli
11:39
Jo0033
Vyöhyke A
A
Lauttatie E
Lähtöaika oli
11:40
Jo0109
Vyöhyke A
A
Jukolankatu L
Lähtöaika oli
11:41
Jo0034
Vyöhyke A
A
Kurjenkatu L
Lähtöaika oli
11:42
Jo0093
Vyöhyke A
A
Teppola E
Lähtöaika oli
11:43
Jo0238
Vyöhyke A
A
Siihtala L
Lähtöaika oli
11:44
Jo0216
Vyöhyke A
A
Rauhanpuisto E
Lähtöaika oli
11:46
Jo0194
Vyöhyke A
A
Virastotalo E
Lähtöaika oli
11:47
Jo0274
Vyöhyke A
A
Yläsatamakatu L
Lähtöaika oli
11:48
Jo0279
Vyöhyke A
A
Pt-talo E
Lähtöaika oli
11:49
Jo0181
Vyöhyke A
A
Koskikatu I
Lähtöaika oli
11:55
Jo0061
Vyöhyke A
A