This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 206
206
Mönni-Kontiolahti
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kauppatori I
➔
Mönni-Kontiolahti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori I
Lähtöaika oli
04:35
Jo0058
Vyöhyke A
A
Kanavaranta I
Lähtöaika oli
04:36
Jo0041
Vyöhyke A
A
Itäranta E
Lähtöaika oli
04:37
Jo0005
Vyöhyke A
A
Karjalankatu I
Lähtöaika oli
04:38
Jo0050
Vyöhyke A
A
Pielisensuu E
Lähtöaika oli
04:39
Jo0178
Vyöhyke A
A
Vesitorninpuisto E
Lähtöaika oli
04:40
Jo0271
Vyöhyke A
A
Niinivaara E
Lähtöaika oli
04:41
Jo0150
Vyöhyke A
A
Hukanhauta E
Lähtöaika oli
04:42
Jo0023
Vyöhyke A
A
Lonikinpuisto I
Lähtöaika oli
04:43
Vyöhyke A
A
Iiksenvaarantie I
Lähtöaika oli
04:45
Vyöhyke A
A
Iiksenjoentie I
Lähtöaika oli
04:46
Vyöhyke A
A
Iiksenniitty I
Lähtöaika oli
04:49
Vyöhyke B
B
Mustalampi
Lähtöaika oli
04:50
Vyöhyke B
B
Särkivaara th I
Lähtöaika oli
04:52
Vyöhyke B
B
Jukajoentie I
Lähtöaika oli
04:53
Vyöhyke B
B
Kypäräntie I
Lähtöaika oli
04:55
Vyöhyke B
B
Huovila I
Lähtöaika oli
04:56
Vyöhyke B
B
Tervasuo th I
Lähtöaika oli
04:58
Vyöhyke B
B
Alavi I
Lähtöaika oli
05:00
Vyöhyke B
B
Heinävaarantie th P
Lähtöaika oli
05:01
Vyöhyke B
B
Koivusaarentie P
Lähtöaika oli
05:02
Vyöhyke B
B
Jakokoskentie (Joensuu) P
Lähtöaika oli
05:03
Vyöhyke B
B
Karhula P
Lähtöaika oli
05:04
Vyöhyke B
B
Notkolantie P
Lähtöaika oli
05:04
Vyöhyke B
B
Lehtoi P
Lähtöaika oli
05:05
Jo2004
Vyöhyke B
B
Selkie P
Lähtöaika oli
05:10
Vyöhyke B
B
Mönni P
Lähtöaika oli
05:15
Jo2006
Vyöhyke B
B
Pilkkasuo P
Lähtöaika oli
05:18
Vyöhyke B
B
Leppävirrantie P
Lähtöaika oli
05:20
Vyöhyke B
B
Autio (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
05:22
Vyöhyke B
B
Mönni th (kt. 73) E
Lähtöaika oli
05:25
Vyöhyke B
B
Jakokoski E
Lähtöaika oli
05:26
Vyöhyke B
B
Jakokoskentie (Kontiolahti), E
Lähtöaika oli
05:28
Jo2730
Vyöhyke B
B
Uilo E
Lähtöaika oli
05:30
Vyöhyke B
B
Uilonpuro E
Lähtöaika oli
05:32
Vyöhyke B
B
Paihola th E
Lähtöaika oli
05:34
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi L
Lähtöaika oli
05:36
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi (L) P
Lähtöaika oli
05:36
Vyöhyke B
B
Salmitie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
05:37
Vyöhyke B
B
Pyytivaara th P
Lähtöaika oli
05:38
Vyöhyke B
B
Vaskela P
Lähtöaika oli
05:39
Vyöhyke B
B
Kontiolahti kunnantalo P
Lähtöaika oli
05:42
Vyöhyke B
B
Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki
Lähtöaika oli
05:45
Jo2003
Vyöhyke B
B