This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 206
206
Mönni-Kontiolahti
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kauppatori I
➔
Mönni-Kontiolahti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori I
Lähtöaika oli
11:00
Jo0058
Vyöhyke A
A
Kanavaranta I
Lähtöaika oli
11:01
Jo0041
Vyöhyke A
A
Itäranta E
Lähtöaika oli
11:02
Jo0005
Vyöhyke A
A
Karjalankatu I
Lähtöaika oli
11:03
Jo0050
Vyöhyke A
A
Pielisensuu E
Lähtöaika oli
11:04
Jo0178
Vyöhyke A
A
Vesitorninpuisto E
Lähtöaika oli
11:05
Jo0271
Vyöhyke A
A
Niinivaara E
Lähtöaika oli
11:06
Jo0150
Vyöhyke A
A
Hukanhauta E
Lähtöaika oli
11:07
Jo0023
Vyöhyke A
A
Lonikinpuisto I
Lähtöaika oli
11:08
Vyöhyke A
A
Iiksenvaarantie I
Lähtöaika oli
11:10
Vyöhyke A
A
Iiksenjoentie I
Lähtöaika oli
11:11
Vyöhyke A
A
Iiksenniitty I
Lähtöaika oli
11:14
Vyöhyke B
B
Mustalampi
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke B
B
Särkivaara th I
Lähtöaika oli
11:17
Vyöhyke B
B
Jukajoentie I
Lähtöaika oli
11:18
Vyöhyke B
B
Kypäräntie I
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke B
B
Huovila I
Lähtöaika oli
11:21
Vyöhyke B
B
Tervasuo th I
Lähtöaika oli
11:23
Vyöhyke B
B
Alavi I
Lähtöaika oli
11:25
Vyöhyke B
B
Heinävaarantie th P
Lähtöaika oli
11:26
Vyöhyke B
B
Koivusaarentie P
Lähtöaika oli
11:27
Vyöhyke B
B
Jakokoskentie (Joensuu) P
Lähtöaika oli
11:28
Vyöhyke B
B
Karhula P
Lähtöaika oli
11:29
Vyöhyke B
B
Notkolantie P
Lähtöaika oli
11:29
Vyöhyke B
B
Lehtoi P
Lähtöaika oli
11:30
Jo2004
Vyöhyke B
B
Selkie P
Lähtöaika oli
11:35
Vyöhyke B
B
Mönni P
Lähtöaika oli
11:40
Jo2006
Vyöhyke B
B
Pilkkasuo P
Lähtöaika oli
11:42
Vyöhyke B
B
Leppävirrantie P
Lähtöaika oli
11:44
Vyöhyke B
B
Autio (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
11:46
Vyöhyke B
B
Mönni th (kt. 73) E
Lähtöaika oli
11:48
Vyöhyke B
B
Jakokoski E
Lähtöaika oli
11:50
Vyöhyke B
B
Jakokoskentie (Kontiolahti), E
Lähtöaika oli
11:51
Jo2730
Vyöhyke B
B
Uilo E
Lähtöaika oli
11:52
Vyöhyke B
B
Uilonpuro E
Lähtöaika oli
11:53
Vyöhyke B
B
Paihola th E
Lähtöaika oli
11:55
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi L
Lähtöaika oli
11:57
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi (L) P
Lähtöaika oli
11:57
Vyöhyke B
B
Salmitie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
11:58
Vyöhyke B
B
Pyytivaara th P
Lähtöaika oli
11:59
Vyöhyke B
B
Vaskela P
Lähtöaika oli
12:00
Vyöhyke B
B
Kontiolahti kunnantalo P
Lähtöaika oli
12:03
Vyöhyke B
B
Kontiolahden yläkoulun ja lukion pysäkki
Lähtöaika oli
12:05
Jo2003
Vyöhyke B
B