This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 465
465
Joensuu - PKKS
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Uimaharju Asemankaari 5
➔
Joensuu - PKKS
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Uimaharju Asemankaari 5
Lähtöaika oli
02:50
Vyöhyke D
D
Autoasemakaari E
Lähtöaika oli
02:51
Vyöhyke D
D
Uimaharju kiertoliittymä L
Lähtöaika oli
02:52
Vyöhyke D
D
Uimaharjun asema E
Lähtöaika oli
02:52
Vyöhyke D
D
Laiskanniemi
Lähtöaika oli
02:53
Vyöhyke D
D
Rahkee E
Lähtöaika oli
02:54
Vyöhyke D
D
Rahkeenniemi E
Lähtöaika oli
02:56
Vyöhyke D
D
Venäjänjärventie E
Lähtöaika oli
02:57
Vyöhyke D
D
Paukkaja E
Lähtöaika oli
02:57
Vyöhyke D
D
Hallavaarantie E
Lähtöaika oli
02:58
Vyöhyke D
D
Pajarinniemi E
Lähtöaika oli
02:59
Vyöhyke D
D
Muuraisniemi E
Lähtöaika oli
03:01
Vyöhyke D
D
Karhunsalon oikotie th E
Lähtöaika oli
03:02
Vyöhyke D
D
Pahvitehtaantie
Lähtöaika oli
03:04
Vyöhyke C
C
Enon liikekeskus E
Lähtöaika oli
03:04
Vyöhyke C
C
Kauppatie L
Lähtöaika oli
03:05
Vyöhyke C
C
Eno
Lähtöaika oli
03:05
Jo0009
Vyöhyke C
C
Enon liikekeskus P
Lähtöaika oli
03:06
Vyöhyke C
C
Eno th E
Lähtöaika oli
03:07
Vyöhyke C
C
Kaltimo L
Lähtöaika oli
03:07
Vyöhyke C
C
Heikuranvaarantie E
Lähtöaika oli
03:07
Vyöhyke C
C
Louhioja E
Lähtöaika oli
03:08
Vyöhyke C
C
Yrjöntie E
Lähtöaika oli
03:09
Vyöhyke C
C
Kuusijärventie E
Lähtöaika oli
03:10
Vyöhyke C
C
Novikka E
Lähtöaika oli
03:10
Vyöhyke C
C
Novikanrinne E
Lähtöaika oli
03:11
Vyöhyke C
C
Takavaarantie E
Lähtöaika oli
03:11
Vyöhyke C
C
Kuusoja E
Lähtöaika oli
03:12
Jo2738
Vyöhyke C
C
Kuusisto E
Lähtöaika oli
03:13
Jo2736
Vyöhyke B
B
Mönni th (kt. 73) E
Lähtöaika oli
03:16
Vyöhyke B
B
Jakokoski E
Lähtöaika oli
03:16
Vyöhyke B
B
Jakokoskentie (Kontiolahti), E
Lähtöaika oli
03:17
Jo2730
Vyöhyke B
B
Uilo E
Lähtöaika oli
03:18
Vyöhyke B
B
Uilonpuro E
Lähtöaika oli
03:19
Vyöhyke B
B
Paihola th E
Lähtöaika oli
03:20
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi L
Lähtöaika oli
03:22
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi E
Lähtöaika oli
03:24
Jo2216
Vyöhyke B
B
Lehmola th E
Lähtöaika oli
03:32
Jo2210
Vyöhyke B
B
Raatekangas E
Lähtöaika oli
03:38
Vyöhyke A
A
Käpykangas E
Lähtöaika oli
03:39
Vyöhyke A
A
Kanervala E
Lähtöaika oli
03:39
Jo0042
Vyöhyke A
A
Koulukatu E
Lähtöaika oli
03:40
Vyöhyke A
A
Kauppatori I
Lähtöaika oli
03:42
Jo0058
Vyöhyke A
A
JOENSUU
Lähtöaika oli
03:45
Vyöhyke A
A
Itäranta E
Lähtöaika oli
03:45
Jo0005
Vyöhyke A
A
Tiaisenpuisto E
Lähtöaika oli
03:45
Jo0240
Vyöhyke A
A
Sairaala PKKS E
Lähtöaika oli
03:50
Jo0208
Vyöhyke A
A