This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 480
480
Ilomantsi linja-autoasema
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
JOENSUU
➔
Ilomantsi linja-autoasema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
JOENSUU
Lähtöaika oli
12:10
Vyöhyke A
A
Kauppatori L
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
12:12
Jo0056
Vyöhyke A
A
Karjalankatu I
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
12:14
Jo0050
Vyöhyke A
A
Pielisensuu E
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
12:14
Jo0178
Vyöhyke A
A
Vesitorninpuisto E
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
12:15
Jo0271
Vyöhyke A
A
Niinivaara E
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
12:15
Jo0150
Vyöhyke A
A
Hukanhauta E
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
12:15
Jo0023
Vyöhyke A
A
Lonikinpuisto I
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
12:16
Vyöhyke A
A
Iiksenvaarantie I
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
12:18
Vyöhyke A
A
Iiksenjoentie I
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
12:20
Vyöhyke A
A
Iiksenniitty I
Lähtöaika oli
12:22
Vyöhyke B
B
Mustalampi
Lähtöaika oli
12:24
Vyöhyke B
B
Särkivaara th I
Lähtöaika oli
12:25
Vyöhyke B
B
Jukajoentie I
Lähtöaika oli
12:25
Vyöhyke B
B
Kypäräntie I
Lähtöaika oli
12:27
Vyöhyke B
B
Huovila I
Lähtöaika oli
12:28
Vyöhyke B
B
Tervasuo th I
Lähtöaika oli
12:29
Vyöhyke B
B
Alavi I
Lähtöaika oli
12:30
Vyöhyke B
B
Viherkumpu I
Lähtöaika oli
12:31
Vyöhyke B
B
Muovilaaksontie I
Lähtöaika oli
12:32
Vyöhyke B
B
Heinävaara (Kiihtelys) I
Lähtöaika oli
12:35
Vyöhyke B
B
Ruukkilahti I
Lähtöaika oli
12:36
Vyöhyke B
B
Kivilampi (Kiihtelys) I
Lähtöaika oli
12:38
Jo1491
Vyöhyke C
C
Koljola I
Lähtöaika oli
12:39
Vyöhyke C
C
Puksunvaara I
Lähtöaika oli
12:40
Vyöhyke C
C
Keskijärvi I
Lähtöaika oli
12:41
Vyöhyke C
C
Mäkrä th I
Lähtöaika oli
12:41
Vyöhyke C
C
Matikkaluoto I
Lähtöaika oli
12:42
Vyöhyke C
C
Mustikkamäki (Joensuu) I
Lähtöaika oli
12:42
Vyöhyke C
C
Onkivaara I
Lähtöaika oli
12:43
Vyöhyke C
C
Löytöjärvi I
Lähtöaika oli
12:44
Vyöhyke C
C
Litovaara I
Lähtöaika oli
12:45
Vyöhyke C
C
Hiidenhuippu I
Lähtöaika oli
12:46
Vyöhyke C
C
Kuikas I
Lähtöaika oli
12:48
Vyöhyke C
C
Autioniemi I
Lähtöaika oli
12:48
Vyöhyke C
C
Tammikangas I
Lähtöaika oli
12:51
Vyöhyke D
D
Tervasärkkä I
Lähtöaika oli
12:52
Vyöhyke D
D
Jokiharjuntie I
Lähtöaika oli
12:55
Vyöhyke D
D
Kovero huoltoasema
Lähtöaika oli
12:55
Vyöhyke D
D
Kovero th E
Lähtöaika oli
12:56
Vyöhyke D
D
Kovero E
Lähtöaika oli
12:57
Vyöhyke D
D
Huosionvaara th E
Lähtöaika oli
12:58
Vyöhyke D
D
Vilvasjoki E
Lähtöaika oli
13:00
Vyöhyke D
D
Pirttijärven th E
Lähtöaika oli
13:01
Vyöhyke D
D
Julunahontie E
Lähtöaika oli
13:03
Vyöhyke D
D
Kankaalanmäki E
Lähtöaika oli
13:05
Vyöhyke D
D
Tuupovaara
Lähtöaika oli
13:05
Vyöhyke D
D
Kankaalanmäki P
Lähtöaika oli
13:05
Vyöhyke D
D
Julunahontie P
Lähtöaika oli
13:07
Vyöhyke D
D
Pirttijärven th P
Lähtöaika oli
13:09
Vyöhyke D
D
Vilvasjoki P
Lähtöaika oli
13:10
Vyöhyke D
D
Kovero P
Lähtöaika oli
13:13
Vyöhyke D
D
Kovero th I
Lähtöaika oli
13:15
Vyöhyke D
D
Metonlouhi I
Lähtöaika oli
13:16
Vyöhyke D
D
Hevoskumpu I
Lähtöaika oli
13:17
Vyöhyke D
D
Sorronsuu I
Lähtöaika oli
13:19
Vyöhyke D
D
Mämmivaara I
Lähtöaika oli
13:20
Vyöhyke D
D
Heinäaho (Tuupovaara) I
Lähtöaika oli
13:22
Vyöhyke D
D
Piippukivi I
Lähtöaika oli
13:23
Vyöhyke D
D
Herajärvi th I
Lähtöaika oli
13:24
Vyöhyke E
E
Suoperä I
Lähtöaika oli
13:25
Vyöhyke E
E
Taipaleenrannantie I
Lähtöaika oli
13:26
Vyöhyke E
E
Saarilampi I
Lähtöaika oli
13:27
Vyöhyke E
E
Onkimäki (Ilomantsintie) I
Lähtöaika oli
13:28
Vyöhyke E
E
Häntäpää I
Lähtöaika oli
13:29
Vyöhyke E
E
Marjovaara th I
Lähtöaika oli
13:30
Vyöhyke E
E
Jerusalemi th I
Lähtöaika oli
13:31
Vyöhyke E
E
Kauniinjärvi I
Lähtöaika oli
13:33
Vyöhyke E
E
Kolmikanta th I
Lähtöaika oli
13:34
Vyöhyke E
E
Issakka th I
Lähtöaika oli
13:35
Vyöhyke E
E
Maukkula I
Lähtöaika oli
13:36
Vyöhyke E
E
Vepsänmäki I
Lähtöaika oli
13:39
Vyöhyke F
F
Parppeinvaara I
Lähtöaika oli
13:40
Vyöhyke F
F
Sissipolku P
Lähtöaika oli
13:40
Vyöhyke F
F
Pogostan yläkoulu P
Lähtöaika oli
13:40
Vyöhyke F
F
Ylätie P
Lähtöaika oli
13:40
Vyöhyke F
F
Ilomantsi linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:40
Vyöhyke F
F