This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 102
102
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Liperin terveyskeskus E
➔
Honkalampi-Joensuu-Nepenmäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Liperin terveyskeskus E
Lähtöaika oli
06:00
Jo5024
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:00
Liperi Koulukuja E
Lähtöaika oli
06:02
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:02
Keskusta (Liperi) P
Lähtöaika oli
06:03
Jo5001
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:03
Liperi Linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:05
Jo5002
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:05
Liperin lava I
Lähtöaika oli
06:06
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:06
Kuusikkola I
Lähtöaika oli
06:06
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:06
Riihilahti (Liperi) I
Lähtöaika oli
06:07
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:07
Niva (Liperi) I
Lähtöaika oli
06:07
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:07
Kuuppelo I
Lähtöaika oli
06:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:08
Kolmikanta (Liperi) I
Lähtöaika oli
06:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:09
Puromäki th I
Lähtöaika oli
06:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:09
Sormulansalo I
Lähtöaika oli
06:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:10
Salokylä I
Lähtöaika oli
06:11
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:11
Honkavaara (Liperi) I
Lähtöaika oli
06:11
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:11
Hyttilä (Liperi) I
Lähtöaika oli
06:12
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:12
Lihavaisenmutka I
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:13
Susiaho I
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:13
Multimäki (Liperi) I
Lähtöaika oli
06:14
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:14
Honkapuro I
Lähtöaika oli
06:15
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:15
Katajakuja L
Lähtöaika oli
06:16
Jo5004
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:16
Honkapuisto L
Lähtöaika oli
06:17
Jo5005
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:17
Honkamonttu L
Lähtöaika oli
06:18
Jo5006
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:18
Sompalampi L
Lähtöaika oli
06:19
Jo5007
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:19
Lampitie L
Lähtöaika oli
06:20
Jo5008
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:20
Honkamonttu I
Lähtöaika oli
06:21
Jo5009
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:21
Honkapuisto I
Lähtöaika oli
06:23
Jo5010
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:23
Puolivälintie I
Lähtöaika oli
06:24
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:24
Ylämylly I
Lähtöaika oli
06:25
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:25
Alamylly
Lähtöaika oli
06:25
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:25
Lahdensuo I
Lähtöaika oli
06:25
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:25
Asemapolku I
Lähtöaika oli
06:26
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:26
Lautasuo I
Lähtöaika oli
06:26
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:26
Lautasaari I
Lähtöaika oli
06:27
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:27
Hirsiniemi I
Lähtöaika oli
06:28
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:28
Pakomaja I
Lähtöaika oli
06:29
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:29
Karttulantie I
Lähtöaika oli
06:30
Vyöhyke B
B
Seuraava 08:30
Lentoasemantie I
Lähtöaika oli
06:31
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:31
Lepikkoranta I
Lähtöaika oli
06:32
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:32
Marjala I
Lähtöaika oli
06:33
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:33
Kuusela I
Lähtöaika oli
06:34
Jo0096
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:34
Marjalantie I
Lähtöaika oli
06:34
Jo0130
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:34
Noljakka I
Lähtöaika oli
06:34
Jo0337
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:34
Noljakka ramppi I
Lähtöaika oli
06:35
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:35
Siilainen I
Lähtöaika oli
06:37
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:37
Kaislakatu E
Lähtöaika oli
06:38
Jo0037
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:38
Yliopisto E
Lähtöaika oli
06:39
Jo0276
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:39
Urheilutalo I
Lähtöaika oli
06:40
Jo0254
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:40
Koskikatu I
Lähtöaika oli
06:45
Jo0061
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:45
Kanavaranta I
Lähtöaika oli
06:46
Jo0041
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:46
Itäranta E
Lähtöaika oli
06:48
Jo0005
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:48
Tiaisenpuisto E
Lähtöaika oli
06:49
Jo0240
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:49
Sairaala PKKS E
Lähtöaika oli
06:50
Jo0208
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:50
Kuntohovi E
Lähtöaika oli
06:51
Jo0090
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:51
Nepenmäki E
Lähtöaika oli
06:55
Jo0148
Vyöhyke A
A
Seuraava 08:55