This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 103
103
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hammaslahti
➔
Joensuu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Hammaslahti
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
14:05
Jo0404
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:05
Sammontie P
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
14:06
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:06
Opintie P
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
14:07
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:07
Paavontie P
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
14:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:08
Kuusenjuuri P
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
14:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:09
Hammaslahti kirkko P
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
14:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:09
Parkkilantie
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
14:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:10
Sintso P
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
14:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:10
Tuulentie P
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
14:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:10
Pyöräkkö P
Lähtöaika oli
14:11
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:11
Aholantie (Joensuu) P
Lähtöaika oli
14:12
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:12
Haavanpää I
Lähtöaika oli
14:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:13
Karjalanmäki P
Lähtöaika oli
14:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:13
Tikunseläntie P
Lähtöaika oli
14:14
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:14
Kukkuraitti P
Lähtöaika oli
14:15
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:15
Ruunavaara th P
Lähtöaika oli
14:15
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:15
Savikko (Joensuu) P
Lähtöaika oli
14:16
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:16
Mulonväylä-Reijolan ohitustie
Lähtöaika oli
14:17
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:17
Metsäpelto P
Lähtöaika oli
14:18
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:18
Kumpu th P
Lähtöaika oli
14:19
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:19
Kettukallio L
Lähtöaika oli
14:20
Jo0064
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:20
Kievarintie P
Lähtöaika oli
14:21
Jo0069
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:21
Mulontie P
Lähtöaika oli
14:21
Jo0140
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:21
Huvimäentie P
Lähtöaika oli
14:22
Jo0026
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:22
Hirvolantie P
Lähtöaika oli
14:22
Jo0021
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:22
Mansikkatie P
Lähtöaika oli
14:23
Jo0127
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:23
Louhelantie P
Lähtöaika oli
14:24
Jo0115
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:24
Reijola P
Lähtöaika oli
14:25
Jo0198
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:25
Reijolan koulu P
Lähtöaika oli
14:25
Jo0199
Vyöhyke B
B
Seuraava 16:25
Siirtolantie P
Lähtöaika oli
14:26
Jo0225
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:26
Tempontie P
Lähtöaika oli
14:26
Jo0233
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:26
Haapajoki P
Lähtöaika oli
14:27
Jo0013
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:27
Kukkola P
Lähtöaika oli
14:28
Jo0089
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:28
Varpaniemi P
Lähtöaika oli
14:28
Jo0264
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:28
Paksuniemi P
Lähtöaika oli
14:29
Jo0162
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:29
Karhunmäki P
Lähtöaika oli
14:29
Jo0048
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:29
Kotilahti P
Lähtöaika oli
14:30
Jo0083
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:30
Savikkola P
Lähtöaika oli
14:31
Jo0212
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:31
Aarnionkatu P
Lähtöaika oli
14:32
Jo0001
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:32
Hukanhauta P
Lähtöaika oli
14:33
Jo0024
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:33
Niinivaara P
Lähtöaika oli
14:34
Jo0149
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:34
Suvikuja L
Lähtöaika oli
14:35
Jo0229
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:35
Suvikatu L
Lähtöaika oli
14:35
Jo0352
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:35
Sairaala PKKS P
Lähtöaika oli
14:36
Jo0207
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:36
Tiaisenpuisto P
Lähtöaika oli
14:37
Jo0239
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:37
Itäranta P
Lähtöaika oli
14:38
Jo0006
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:38
Kanavaranta L
Lähtöaika oli
14:39
Jo0040
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:39
Koskikatu L
Lähtöaika oli
14:50
Jo0080
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:50
Suvantokatu E
Lähtöaika oli
14:52
Jo0403
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:52
Kirkonmäki E
Lähtöaika oli
14:53
Jo0401
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:53
Tiedepuisto L
Lähtöaika oli
14:55
Jo0290
Vyöhyke A
A
Seuraava 16:55
Urheilupuisto L
Lähtöaika oli
15:00
Jo0294
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:00