This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 103
103
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hammaslahti
➔
Joensuu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Hammaslahti
Lähtöaika oli
07:05
Jo0404
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:05
Sammontie P
Lähtöaika oli
07:06
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:06
Opintie P
Lähtöaika oli
07:07
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:07
Paavontie P
Lähtöaika oli
07:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:08
Kuusenjuuri P
Lähtöaika oli
07:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:08
Hammaslahti kirkko P
Lähtöaika oli
07:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:09
Parkkilantie
Lähtöaika oli
07:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:09
Sintso P
Lähtöaika oli
07:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:10
Tuulentie P
Lähtöaika oli
07:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:10
Pyöräkkö P
Lähtöaika oli
07:11
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:11
Aholantie (Joensuu) P
Lähtöaika oli
07:12
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:12
Haavanpää I
Lähtöaika oli
07:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:13
Karjalanmäki P
Lähtöaika oli
07:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:13
Tikunseläntie P
Lähtöaika oli
07:14
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:14
Kukkuraitti P
Lähtöaika oli
07:14
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:14
Ruunavaara th P
Lähtöaika oli
07:15
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:15
Savikko (Joensuu) P
Lähtöaika oli
07:16
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:16
Mulonväylä-Reijolan ohitustie
Lähtöaika oli
07:17
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:17
Metsäpelto P
Lähtöaika oli
07:18
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:18
Kumpu th P
Lähtöaika oli
07:19
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:19
Kettukallio L
Lähtöaika oli
07:20
Jo0064
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:20
Kievarintie P
Lähtöaika oli
07:21
Jo0069
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:21
Mulontie P
Lähtöaika oli
07:21
Jo0140
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:21
Huvimäentie P
Lähtöaika oli
07:22
Jo0026
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:22
Hirvolantie P
Lähtöaika oli
07:22
Jo0021
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:22
Mansikkatie P
Lähtöaika oli
07:23
Jo0127
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:23
Louhelantie P
Lähtöaika oli
07:24
Jo0115
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:24
Reijola P
Lähtöaika oli
07:25
Jo0198
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:25
Reijolan koulu P
Lähtöaika oli
07:25
Jo0199
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:25
Siirtolantie P
Lähtöaika oli
07:26
Jo0225
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:26
Tempontie P
Lähtöaika oli
07:26
Jo0233
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:26
Haapajoki P
Lähtöaika oli
07:27
Jo0013
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:27
Kukkola P
Lähtöaika oli
07:28
Jo0089
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:28
Varpaniemi P
Lähtöaika oli
07:28
Jo0264
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:28
Paksuniemi P
Lähtöaika oli
07:29
Jo0162
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:29
Karhunmäki P
Lähtöaika oli
07:29
Jo0048
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:29
Kotilahti P
Lähtöaika oli
07:30
Jo0083
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:30
Savikkola P
Lähtöaika oli
07:31
Jo0212
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:31
Aarnionkatu P
Lähtöaika oli
07:32
Jo0001
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:32
Hukanhauta P
Lähtöaika oli
07:33
Jo0024
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:33
Niinivaara P
Lähtöaika oli
07:34
Jo0149
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:34
Suvikuja L
Lähtöaika oli
07:35
Jo0229
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:35
Suvikatu L
Lähtöaika oli
07:35
Jo0352
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:35
Sairaala PKKS P
Lähtöaika oli
07:36
Jo0207
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:36
Tiaisenpuisto P
Lähtöaika oli
07:37
Jo0239
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:37
Itäranta P
Lähtöaika oli
07:38
Jo0006
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:38
Kanavaranta L
Lähtöaika oli
07:39
Jo0040
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:39
Koskikatu L
Lähtöaika oli
07:45
Jo0080
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:45
Suvantokatu E
Lähtöaika oli
07:47
Jo0403
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:47
Kirkonmäki E
Lähtöaika oli
07:48
Jo0401
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:48
Tiedepuisto L
Lähtöaika oli
07:50
Jo0290
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:50
Urheilupuisto L
Lähtöaika oli
07:55
Jo0294
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:55