This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 104
104
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Urheilupuisto L
➔
Suhmura-Hammaslahti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Urheilupuisto L
Lähtöaika oli
14:00
Jo0294
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:00
Ravirata I
Lähtöaika oli
14:01
Jo0293
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:01
Tiedepuisto I
Lähtöaika oli
14:02
Jo0291
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:02
Kirkonmäki P
Lähtöaika oli
14:03
Jo0400
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:03
Suvantokatu P
Lähtöaika oli
14:05
Jo0402
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:05
Koskikatu I
Lähtöaika oli
14:10
Jo0061
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:10
Kanavaranta I
Lähtöaika oli
14:11
Jo0041
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:11
Itäranta E
Lähtöaika oli
14:12
Jo0005
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:12
Tiaisenpuisto E
Lähtöaika oli
14:14
Jo0240
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:14
Sairaala PKKS E
Lähtöaika oli
14:15
Jo0208
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:15
Suvikatu I
Lähtöaika oli
14:16
Jo0312
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:16
Suvikuja I
Lähtöaika oli
14:16
Jo0230
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:16
Niinivaara E
Lähtöaika oli
14:17
Jo0150
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:17
Hukanhauta E
Lähtöaika oli
14:18
Jo0023
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:18
Aarnionkatu E
Lähtöaika oli
14:18
Jo0002
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:18
Savikkola E
Lähtöaika oli
14:18
Jo0211
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:18
Kotilahti E
Lähtöaika oli
14:19
Jo0082
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:19
Karhunmäki E
Lähtöaika oli
14:19
Jo0049
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:19
Paksuniemi E
Lähtöaika oli
14:20
Jo0163
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:20
Varpaniemi E
Lähtöaika oli
14:20
Jo0265
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:20
Kukkola E
Lähtöaika oli
14:21
Jo0088
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:21
Haapajoki E
Lähtöaika oli
14:22
Jo0014
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:22
Tempontie E
Lähtöaika oli
14:23
Jo0234
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:23
Siirtolantie E
Lähtöaika oli
14:24
Jo0224
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:24
Reijola E
Lähtöaika oli
14:25
Jo0197
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:25
Louhelantie E
Lähtöaika oli
14:25
Jo0116
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:25
Mansikkatie E
Lähtöaika oli
14:26
Jo0128
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:26
Hirvolantie E
Lähtöaika oli
14:27
Jo0022
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:27
Huvimäentie E
Lähtöaika oli
14:27
Jo0027
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:27
Mulontie E
Lähtöaika oli
14:28
Jo0141
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:28
Kievarintie E
Lähtöaika oli
14:28
Jo0070
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:28
Kettukallio I
Lähtöaika oli
14:29
Jo0065
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:29
Sirni L
Lähtöaika oli
14:30
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:30
Asematie L
Lähtöaika oli
14:31
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:31
Vehkapuro th E
Lähtöaika oli
14:31
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:31
Tyniläntie E
Lähtöaika oli
14:32
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:32
Vehkapuro (Joensuu) E
Lähtöaika oli
14:33
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:33
Laitakangas E
Lähtöaika oli
14:34
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:34
Mäntyläntie E
Lähtöaika oli
14:35
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:35
Riisseläntie E
Lähtöaika oli
14:36
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:36
Salonkylä th E
Lähtöaika oli
14:37
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:37
Suhmura E
Lähtöaika oli
14:38
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:38
Järvikummuntie E
Lähtöaika oli
14:39
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:39
Suhmura koulu E
Lähtöaika oli
14:40
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:40
Kettämöntie
Lähtöaika oli
14:40
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:40
Katajakummuntie E
Lähtöaika oli
14:42
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:42
Pyöräkkö E
Lähtöaika oli
14:45
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:45
Tuulentie E
Lähtöaika oli
14:46
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:46
Sintso E
Lähtöaika oli
14:46
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:46
Hammaslahti kirkko E
Lähtöaika oli
14:47
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:47
Kuusenjuuri E
Lähtöaika oli
14:47
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:47
Paavontie E
Lähtöaika oli
14:48
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:48
Pakarilantie
Lähtöaika oli
14:48
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:48
Opintie E
Lähtöaika oli
14:49
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:49
Sammontie E
Lähtöaika oli
14:50
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:50
Hammaslahti liikekeskus I
Lähtöaika oli
14:51
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:51
Hammaslahti
Lähtöaika oli
14:55
Jo0404
Vyöhyke B
B
Seuraava 18:55