This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 104
104
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hammaslahti
➔
Suhmura-Joensuu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Hammaslahti
Lähtöaika oli
15:05
Jo0404
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:05
Sammontie P
Lähtöaika oli
15:05
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:05
Opintie P
Lähtöaika oli
15:06
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:06
Paavontie P
Lähtöaika oli
15:07
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:07
Kuusenjuuri P
Lähtöaika oli
15:07
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:07
Hammaslahti kirkko P
Lähtöaika oli
15:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:08
Parkkilantie
Lähtöaika oli
15:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:08
Sintso P
Lähtöaika oli
15:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:08
Tuulentie P
Lähtöaika oli
15:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:09
Katajakummuntie P
Lähtöaika oli
15:11
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:11
Suhmura koulu P
Lähtöaika oli
15:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:13
Järvikummuntie P
Lähtöaika oli
15:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:13
Suhmura P
Lähtöaika oli
15:14
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:14
Salonkylä th P
Lähtöaika oli
15:15
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:15
Riisseläntie P
Lähtöaika oli
15:16
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:16
Mäntyläntie
Lähtöaika oli
15:17
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:17
Laitakangas P
Lähtöaika oli
15:19
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:19
Vehkapuro (Joensuu) P
Lähtöaika oli
15:20
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:20
Tyniläntie P
Lähtöaika oli
15:21
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:21
Vehkapuro th I
Lähtöaika oli
15:22
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:22
Asematie I
Lähtöaika oli
15:23
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:23
Sirni I
Lähtöaika oli
15:25
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:25
Kettukallio L
Lähtöaika oli
15:25
Jo0064
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:25
Kievarintie P
Lähtöaika oli
15:26
Jo0069
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:26
Mulontie P
Lähtöaika oli
15:26
Jo0140
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:26
Huvimäentie P
Lähtöaika oli
15:27
Jo0026
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:27
Hirvolantie P
Lähtöaika oli
15:27
Jo0021
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:27
Mansikkatie P
Lähtöaika oli
15:28
Jo0127
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:28
Louhelantie P
Lähtöaika oli
15:28
Jo0115
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:28
Reijola P
Lähtöaika oli
15:30
Jo0198
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:30
Reijolan koulu P
Lähtöaika oli
15:30
Jo0199
Vyöhyke B
B
Seuraava 17:30
Siirtolantie P
Lähtöaika oli
15:31
Jo0225
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:31
Tempontie P
Lähtöaika oli
15:31
Jo0233
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:31
Haapajoki P
Lähtöaika oli
15:32
Jo0013
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:32
Kukkola P
Lähtöaika oli
15:33
Jo0089
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:33
Varpaniemi P
Lähtöaika oli
15:33
Jo0264
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:33
Paksuniemi P
Lähtöaika oli
15:34
Jo0162
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:34
Karhunmäki P
Lähtöaika oli
15:35
Jo0048
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:35
Kotilahti P
Lähtöaika oli
15:35
Jo0083
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:35
Savikkola P
Lähtöaika oli
15:36
Jo0212
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:36
Aarnionkatu P
Lähtöaika oli
15:37
Jo0001
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:37
Hukanhauta P
Lähtöaika oli
15:38
Jo0024
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:38
Niinivaara P
Lähtöaika oli
15:39
Jo0149
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:39
Suvikuja L
Lähtöaika oli
15:40
Jo0229
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:40
Suvikatu L
Lähtöaika oli
15:40
Jo0352
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:40
Sairaala PKKS P
Lähtöaika oli
15:42
Jo0207
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:42
Tiaisenpuisto P
Lähtöaika oli
15:43
Jo0239
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:43
Itäranta P
Lähtöaika oli
15:45
Jo0006
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:45
Kanavaranta L
Lähtöaika oli
15:47
Jo0040
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:47
Koskikatu L
Lähtöaika oli
15:50
Jo0080
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:50
Suvantokatu E
Lähtöaika oli
15:52
Jo0403
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:52
Kirkonmäki E
Lähtöaika oli
15:53
Jo0401
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:53
Tiedepuisto L
Lähtöaika oli
15:55
Jo0290
Vyöhyke A
A
Seuraava 17:55
Urheilupuisto L
Lähtöaika oli
16:00
Jo0294
Vyöhyke A
A
Seuraava 18:00