This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 104
104
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hammaslahti
➔
Suhmura-Joensuu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Hammaslahti
Lähtöaika oli
03:50
Jo0404
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:50
Sammontie P
Lähtöaika oli
03:50
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:50
Opintie P
Lähtöaika oli
03:51
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:51
Paavontie P
Lähtöaika oli
03:52
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:52
Kuusenjuuri P
Lähtöaika oli
03:52
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:52
Hammaslahti kirkko P
Lähtöaika oli
03:53
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:53
Parkkilantie
Lähtöaika oli
03:54
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:54
Sintso P
Lähtöaika oli
03:54
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:54
Tuulentie P
Lähtöaika oli
03:55
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:55
Katajakummuntie P
Lähtöaika oli
03:57
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:57
Suhmura koulu P
Lähtöaika oli
04:00
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:00
Järvikummuntie P
Lähtöaika oli
04:00
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:00
Suhmura P
Lähtöaika oli
04:01
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:01
Salonkylä th P
Lähtöaika oli
04:02
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:02
Riisseläntie P
Lähtöaika oli
04:03
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:03
Mäntyläntie
Lähtöaika oli
04:04
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:04
Laitakangas P
Lähtöaika oli
04:06
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:06
Vehkapuro (Joensuu) P
Lähtöaika oli
04:07
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:07
Tyniläntie P
Lähtöaika oli
04:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:08
Vehkapuro th I
Lähtöaika oli
04:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:09
Asematie I
Lähtöaika oli
04:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:10
Sirni I
Lähtöaika oli
04:11
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:11
Kettukallio L
Lähtöaika oli
04:11
Jo0064
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:11
Kievarintie P
Lähtöaika oli
04:12
Jo0069
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:12
Mulontie P
Lähtöaika oli
04:12
Jo0140
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:12
Huvimäentie P
Lähtöaika oli
04:13
Jo0026
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:13
Hirvolantie P
Lähtöaika oli
04:13
Jo0021
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:13
Mansikkatie P
Lähtöaika oli
04:14
Jo0127
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:14
Louhelantie P
Lähtöaika oli
04:14
Jo0115
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:14
Reijola P
Lähtöaika oli
04:15
Jo0198
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:15
Reijolan koulu P
Lähtöaika oli
04:15
Jo0199
Vyöhyke B
B
Seuraava 05:15
Siirtolantie P
Lähtöaika oli
04:16
Jo0225
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:16
Tempontie P
Lähtöaika oli
04:16
Jo0233
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:16
Haapajoki P
Lähtöaika oli
04:17
Jo0013
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:17
Kukkola P
Lähtöaika oli
04:18
Jo0089
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:18
Varpaniemi P
Lähtöaika oli
04:18
Jo0264
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:18
Paksuniemi P
Lähtöaika oli
04:19
Jo0162
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:19
Karhunmäki P
Lähtöaika oli
04:20
Jo0048
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:20
Kotilahti P
Lähtöaika oli
04:21
Jo0083
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:21
Savikkola P
Lähtöaika oli
04:22
Jo0212
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:22
Aarnionkatu P
Lähtöaika oli
04:23
Jo0001
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:23
Hukanhauta P
Lähtöaika oli
04:24
Jo0024
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:24
Niinivaara P
Lähtöaika oli
04:25
Jo0149
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:25
Suvikuja L
Lähtöaika oli
04:26
Jo0229
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:26
Suvikatu L
Lähtöaika oli
04:26
Jo0352
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:26
Sairaala PKKS P
Lähtöaika oli
04:28
Jo0207
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:28
Tiaisenpuisto P
Lähtöaika oli
04:29
Jo0239
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:29
Itäranta P
Lähtöaika oli
04:31
Jo0006
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:31
Kanavaranta L
Lähtöaika oli
04:33
Jo0040
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:33
Koskikatu L
Lähtöaika oli
04:40
Jo0080
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:40
Lyseo L
Lähtöaika oli
04:41
Jo0121
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:41
Yliopisto P
Lähtöaika oli
04:43
Jo0275
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:43
Kaislakatu P
Lähtöaika oli
04:46
Jo0038
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:46
Tulliportinkatu E
Lähtöaika oli
04:50
Jo0244
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:50