This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 202
202
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nepenmäki E
➔
Joensuu-Mutala-Lehmola-Kontiolahti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Nepenmäki E
Lähtöaika oli
21:15
Jo0148
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:00
Sairaala PKKS P
Lähtöaika oli
21:16
Jo0207
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:01
Tiaisenpuisto P
Lähtöaika oli
21:17
Jo0239
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:02
Itäranta P
Lähtöaika oli
21:20
Jo0006
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:04
Kanavaranta L
Lähtöaika oli
21:21
Jo0040
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:06
Koskikatu L
Lähtöaika oli
21:25
Jo0080
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:10
Yläsatamakatu I
Lähtöaika oli
21:26
Jo0280
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:11
Virastotalo P
Lähtöaika oli
21:27
Jo0273
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:12
Rauhankatu I
Lähtöaika oli
21:28
Jo0336
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:13
Teollisuuskatu P
Lähtöaika oli
21:29
Jo0236
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:14
Mutalan koulu I
Lähtöaika oli
21:30
Jo0147
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:15
Mutala P
Lähtöaika oli
21:31
Jo0145
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:16
Lattamiehentie P
Lähtöaika oli
21:32
Jo0107
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:17
Kartoittajantie P
Lähtöaika oli
21:33
Jo0053
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:18
Jukolanportti P
Lähtöaika oli
21:34
Jo0036
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:19
Lehmonsuo P
Lähtöaika oli
21:35
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:20
Kylmäojantie eteläristeysP
Lähtöaika oli
21:36
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:21
Suutelantie P
Lähtöaika oli
21:37
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:22
Heramontie P
Lähtöaika oli
21:38
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:23
Lehmon koulu P
Lähtöaika oli
21:39
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:24
Pajatie (Joensuu) P
Lähtöaika oli
21:40
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:25
Peltolantie (Lehmo) P
Lähtöaika oli
21:41
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:26
Menninkäisentie P
Lähtöaika oli
21:42
Jo2126
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:27
Metsätähdentie L
Lähtöaika oli
21:43
Jo2125
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:28
Venemiehentie P
Lähtöaika oli
21:44
Jo2122
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:29
Lehmola I
Lähtöaika oli
21:45
Jo2121
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:30
Kangastie P
Lähtöaika oli
21:46
Jo2118
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:31
Katajakuja (Lehmo) P
Lähtöaika oli
21:47
Jo2115
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:32
Kruununtie P
Lähtöaika oli
21:47
Jo2114
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:32
Harjukuja I
Lähtöaika oli
21:48
Jo2112
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:33
Piianpolku P
Lähtöaika oli
21:49
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:34
Kylmäojan koulu P
Lähtöaika oli
21:50
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:35
Ristisaari P
Lähtöaika oli
21:51
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:36
Uuronsuo P
Lähtöaika oli
21:52
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:37
Tervauuro P
Lähtöaika oli
21:53
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:38
Uuro P
Lähtöaika oli
21:54
Jo2549
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:39
Uuro ramppi L
Lähtöaika oli
21:54
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:39
Uuron teollisuusalue P
Lähtöaika oli
21:55
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:40
Kontiolampi P
Lähtöaika oli
21:56
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:41
Asemantie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
21:56
Jo2044
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:41
Kontiolahti ras P
Lähtöaika oli
21:56
Jo2043
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:41
Asemankylä P
Lähtöaika oli
21:57
Jo2040
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:42
Ollilantie P
Lähtöaika oli
21:58
Jo2047
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:43
Satamatie P
Lähtöaika oli
21:58
Jo2036
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:43
Huoltamotie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
21:59
Jo2034
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:44
Naavakaari P
Lähtöaika oli
22:00
Jo2045
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:45
Hovinmäki (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
22:00
Jo2031
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:45
Höytiäisentie P
Lähtöaika oli
22:01
Jo2027
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:46
Yli-Ruunolantie P
Lähtöaika oli
22:02
Jo2026
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:47
Yläpihantie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
22:03
Jo2023
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:48
Rakentajantie P
Lähtöaika oli
22:04
Jo2021
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:49
Kontiolahti linja-autoasema
Lähtöaika oli
22:10
Jo2001
Vyöhyke B
B
Seuraava 04:55