This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 202
202
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kontiolahti linja-autoasema
➔
Lehmola-Mutala-Joensuu-Nepenmäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kontiolahti linja-autoasema
Lähtöaika oli
03:00
Jo2001
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:30
Rinnetie E
Lähtöaika oli
03:01
Jo2022
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:31
Yläpihantie (Kontiolahti) E
Lähtöaika oli
03:01
Jo2024
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:31
Yli-Ruunolantie E
Lähtöaika oli
03:02
Jo2025
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:32
Höytiäisentie E
Lähtöaika oli
03:03
Jo2028
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:33
Hovinmäki (Kontiolahti) E
Lähtöaika oli
03:03
Jo2030
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:33
Naavakaari E
Lähtöaika oli
03:03
Jo2046
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:33
Huoltamotie (Kontiolahti) E
Lähtöaika oli
03:04
Jo2035
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:34
Satamatie E
Lähtöaika oli
03:05
Jo2037
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:35
Ollilantie E
Lähtöaika oli
03:05
Jo2048
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:35
Asemankylä E
Lähtöaika oli
03:06
Jo2041
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:36
Kontiolahti ras E
Lähtöaika oli
03:07
Jo2042
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:37
Kontioniemi th E
Lähtöaika oli
03:08
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:38
Kontiolampi E
Lähtöaika oli
03:09
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:39
Uuron teollisuusalue E
Lähtöaika oli
03:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:40
Uuro ramppi I
Lähtöaika oli
03:10
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:40
Uuro E
Lähtöaika oli
03:11
Jo2548
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:41
Tervauuro E
Lähtöaika oli
03:12
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:42
Uuronsuo E
Lähtöaika oli
03:13
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:43
Ristisaari E
Lähtöaika oli
03:14
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:44
Kylmäojan koulu E
Lähtöaika oli
03:15
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:45
Piianpolku E
Lähtöaika oli
03:16
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:46
Harjukuja L
Lähtöaika oli
03:17
Jo2111
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:47
Kruununtie E
Lähtöaika oli
03:18
Jo2113
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:48
Katajakuja E
Lähtöaika oli
03:18
Jo2116
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:48
Kangastie E
Lähtöaika oli
03:19
Jo2117
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:49
Lehmola L
Lähtöaika oli
03:20
Jo2120
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:50
Venemiehentie E
Lähtöaika oli
03:21
Jo2123
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:51
Metsätähdentie I
Lähtöaika oli
03:22
Jo2124
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:52
Menninkäisentie E
Lähtöaika oli
03:23
Jo2127
Vyöhyke B
B
Seuraava 03:53
Lehmo E
Lähtöaika oli
03:23
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:53
Peltolantie (Lehmo) E
Lähtöaika oli
03:24
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:54
Pajatie (Joensuu) E
Lähtöaika oli
03:25
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:55
Lehmon koulu E
Lähtöaika oli
03:26
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:56
Heramontie E
Lähtöaika oli
03:27
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:57
Suutelantie E
Lähtöaika oli
03:28
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:58
Kylmäojantie eteläristeys E
Lähtöaika oli
03:29
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:59
Lehmonsuo E
Lähtöaika oli
03:30
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:00
Kartoittajantie E
Lähtöaika oli
03:31
Jo0054
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:01
Lattamiehentie E
Lähtöaika oli
03:32
Jo0106
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:02
Mutala E
Lähtöaika oli
03:33
Jo0144
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:03
Mutalan koulu L
Lähtöaika oli
03:34
Jo0146
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:04
Teollisuuskatu E
Lähtöaika oli
03:36
Jo0235
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:06
Rauhanpuisto E
Lähtöaika oli
03:37
Jo0194
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:07
Virastotalo E
Lähtöaika oli
03:38
Jo0274
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:08
Yläsatamakatu L
Lähtöaika oli
03:39
Jo0279
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:09
Pt-talo E
Lähtöaika oli
03:40
Jo0181
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:10
Koskikatu I
Lähtöaika oli
03:45
Jo0061
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:15
Kanavaranta I
Lähtöaika oli
03:46
Jo0041
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:16
Itäranta E
Lähtöaika oli
03:47
Jo0005
Vyöhyke A
A
Seuraava 04:17
Tiaisenpuisto E
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
Reaaliaika
02:49
Jo0240
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:49
Sairaala PKKS E
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
Reaaliaika
02:50
Jo0208
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:50
Kuntohovi E
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
Reaaliaika
02:51
Jo0090
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:51
Nepenmäki E
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
Reaaliaika
02:52
Jo0148
Vyöhyke A
A
Seuraava 03:55