This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 400
400
Joensuu - PKKS
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Outokumpu linja-autoasema
➔
Joensuu - PKKS
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Outokumpu linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:50
Vyöhyke D
D
Alatori L
Lähtöaika oli
05:52
Vyöhyke D
D
Ent. maatila
Lähtöaika oli
05:52
Vyöhyke D
D
Kaasila I
Lähtöaika oli
05:53
Vyöhyke D
D
Asevelitie th
Lähtöaika oli
05:53
Vyöhyke D
D
Ammattiopisto I
Lähtöaika oli
05:55
Vyöhyke D
D
Hiekkapalstantie E
Lähtöaika oli
05:56
Vyöhyke D
D
Mustajoki th E
Lähtöaika oli
05:56
Vyöhyke D
D
Oskamontie E
Lähtöaika oli
05:57
http://309
Vyöhyke D
D
Sysmäjärvi I
Lähtöaika oli
05:58
Vyöhyke D
D
Lappala (Outokumpu) I
Lähtöaika oli
05:59
Vyöhyke D
D
Kankaanpää I (Outokumpu)
Lähtöaika oli
05:59
Vyöhyke D
D
Jakaranlahti I
Lähtöaika oli
06:01
Jo5470
Vyöhyke D
D
Viinirannantie th (vt9) I
Lähtöaika oli
06:02
Jo5468
Vyöhyke D
D
Aholampi I
Lähtöaika oli
06:03
Jo5466
Vyöhyke D
D
Ahonkylä I
Lähtöaika oli
06:04
Jo5464
Vyöhyke D
D
Leppilampi th I
Lähtöaika oli
06:05
Jo5462
Vyöhyke D
D
Martikkala I
Lähtöaika oli
06:06
Jo5485
Vyöhyke C
C
Viiniranta I
Lähtöaika oli
06:07
Jo5487
Vyöhyke C
C
Jokiranta (Liperi) I
Lähtöaika oli
06:08
Jo5489
Vyöhyke C
C
Viinijärven hautausmaa I
Lähtöaika oli
06:09
Jo5491
Vyöhyke C
C
Viinijärvi las
Lähtöaika oli
06:10
Jo5022
Vyöhyke C
C
Iivontie I
Lähtöaika oli
06:12
Vyöhyke C
C
Taanilankuja I
Lähtöaika oli
06:12
Vyöhyke C
C
Rianiementie I
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke C
C
Kontkala (Viinijärvi) I
Lähtöaika oli
06:14
Vyöhyke C
C
Käsämä kauppa E
Lähtöaika oli
06:20
Vyöhyke B
B
Käsämä th I
Lähtöaika oli
06:20
Vyöhyke B
B
Käsämä Kaprakka th I
Lähtöaika oli
06:21
Vyöhyke B
B
Hopearannantie I
Lähtöaika oli
06:22
Vyöhyke B
B
Kuorinka I
Lähtöaika oli
06:24
Vyöhyke B
B
Itärannantie (Liperi) I
Lähtöaika oli
06:24
Vyöhyke B
B
Honkavaarantie I
Lähtöaika oli
06:25
Vyöhyke B
B
Pihatie I
Lähtöaika oli
06:26
Vyöhyke B
B
Honkalampikeskus I
Lähtöaika oli
06:28
Jo5236
Vyöhyke B
B
Sompalammentie I
Lähtöaika oli
06:29
Jo5234
Vyöhyke B
B
Honkapurontie I
Lähtöaika oli
06:29
Jo5232
Vyöhyke B
B
Ylämylly I
Lähtöaika oli
06:30
Vyöhyke B
B
Alamylly
Lähtöaika oli
06:30
Vyöhyke B
B
Lahdensuo I
Lähtöaika oli
06:31
Vyöhyke B
B
Asemapolku I
Lähtöaika oli
06:32
Vyöhyke B
B
Lautasuo I
Lähtöaika oli
06:34
Vyöhyke B
B
Lautasaari I
Lähtöaika oli
06:35
Vyöhyke B
B
Hirsiniemi I
Lähtöaika oli
06:35
Vyöhyke B
B
Pakomaja I
Lähtöaika oli
06:36
Vyöhyke B
B
Karttulantie I
Lähtöaika oli
06:37
Vyöhyke B
B
Lentoasemantie I
Lähtöaika oli
06:38
Vyöhyke A
A
Lepikkoranta I
Lähtöaika oli
06:39
Vyöhyke A
A
Marjala I
Lähtöaika oli
06:40
Vyöhyke A
A
Kuusela I
Lähtöaika oli
06:42
Jo0096
Vyöhyke A
A
Marjalantie I
Lähtöaika oli
06:42
Jo0130
Vyöhyke A
A
Noljakka I
Lähtöaika oli
06:43
Jo0337
Vyöhyke A
A
Noljakka ramppi I
Lähtöaika oli
06:43
Vyöhyke A
A
Siilainen I
Lähtöaika oli
06:45
Vyöhyke A
A
Kaislakatu E
Lähtöaika oli
06:45
Jo0037
Vyöhyke A
A
Yliopisto E
Lähtöaika oli
06:46
Jo0276
Vyöhyke A
A
Urheilutalo I
Lähtöaika oli
06:46
Jo0254
Vyöhyke A
A
Kauppatori I
Lähtöaika oli
06:48
Jo0058
Vyöhyke A
A
JOENSUU
Lähtöaika oli
06:50
Vyöhyke A
A
Itäranta E
Lähtöaika oli
06:50
Jo0005
Vyöhyke A
A
Tiaisenpuisto E
Lähtöaika oli
06:54
Jo0240
Vyöhyke A
A
Sairaala PKKS E
Lähtöaika oli
06:55
Jo0208
Vyöhyke A
A