This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 401
401
Joensuu - PKKS
Waltti-tuotteiden kelpoisuus linjalla 401
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kuusjärvi I
➔
Joensuu - PKKS
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kuusjärvi I
Lähtöaika oli
15:40
Vyöhyke D
D
Pellinmäki I
Lähtöaika oli
15:41
Vyöhyke D
D
Ulla P
Lähtöaika oli
15:42
Vyöhyke D
D
Ruutunkangas P
Lähtöaika oli
15:43
Vyöhyke D
D
Keretintie (Outokumpu) P
Lähtöaika oli
15:44
Vyöhyke D
D
Karjalankatu P
Lähtöaika oli
15:45
Vyöhyke D
D
Urheilukenttä P (Outokumpu)
Lähtöaika oli
15:46
Vyöhyke D
D
Outokumpu kaupungintalo P
Lähtöaika oli
15:50
Vyöhyke D
D
Kyntövaara th P
Lähtöaika oli
15:51
Vyöhyke D
D
Ammattiopisto I
Lähtöaika oli
15:53
Vyöhyke D
D
Hiekkapalstantie E
Lähtöaika oli
15:53
Vyöhyke D
D
Mustajoki th E
Lähtöaika oli
15:54
Vyöhyke D
D
Oskamontie E
Lähtöaika oli
15:55
http://309
Vyöhyke D
D
Sysmäjärvi I
Lähtöaika oli
15:56
Vyöhyke D
D
Lappala (Outokumpu) I
Lähtöaika oli
15:57
Vyöhyke D
D
Kankaanpää I (Outokumpu)
Lähtöaika oli
15:58
Vyöhyke D
D
Jakaranlahti I
Lähtöaika oli
15:59
Jo5470
Vyöhyke D
D
Viinirannantie th (vt9) I
Lähtöaika oli
16:00
Jo5468
Vyöhyke D
D
Aholampi I
Lähtöaika oli
16:01
Jo5466
Vyöhyke D
D
Ahonkylä I
Lähtöaika oli
16:02
Jo5464
Vyöhyke D
D
Leppilampi th I
Lähtöaika oli
16:03
Jo5462
Vyöhyke D
D
Kangasranta I
Lähtöaika oli
16:05
Vyöhyke C
C
Viinijärvi las
Lähtöaika oli
16:10
Jo5022
Vyöhyke C
C
Viinijärvi th I
Lähtöaika oli
16:11
Jo5456
Vyöhyke C
C
Siikakoski th I
Lähtöaika oli
16:11
Jo5454
Vyöhyke C
C
Simola I
Lähtöaika oli
16:12
Jo5452
Vyöhyke C
C
Kontkala th I
Lähtöaika oli
16:13
Jo5450
Vyöhyke C
C
Alanko I
Lähtöaika oli
16:13
Vyöhyke C
C
Varkaudentie th (vt9) I
Lähtöaika oli
16:14
Jo5444
Vyöhyke C
C
Ratasuo I
Lähtöaika oli
16:14
Jo5442
Vyöhyke C
C
Syvälampi (Käsämä) I
Lähtöaika oli
16:15
Jo5440
Vyöhyke C
C
Käsämä th I
Lähtöaika oli
16:16
Vyöhyke B
B
Käsämä Kaprakka th I
Lähtöaika oli
16:17
Vyöhyke B
B
Hopearannantie I
Lähtöaika oli
16:17
Vyöhyke B
B
Kuorinka I
Lähtöaika oli
16:19
Vyöhyke B
B
Itärannantie (Liperi) I
Lähtöaika oli
16:19
Vyöhyke B
B
Honkavaarantie I
Lähtöaika oli
16:20
Vyöhyke B
B
Pihatie I
Lähtöaika oli
16:20
Vyöhyke B
B
Honkalampikeskus I
Lähtöaika oli
16:22
Jo5236
Vyöhyke B
B
Sompalammentie I
Lähtöaika oli
16:23
Jo5234
Vyöhyke B
B
Honkapurontie I
Lähtöaika oli
16:24
Jo5232
Vyöhyke B
B
Ylämylly I
Lähtöaika oli
16:25
Vyöhyke B
B
Alamylly
Lähtöaika oli
16:25
Vyöhyke B
B
Lahdensuo I
Lähtöaika oli
16:26
Vyöhyke B
B
Asemapolku I
Lähtöaika oli
16:26
Vyöhyke B
B
Lautasuo I
Lähtöaika oli
16:27
Vyöhyke B
B
Lautasaari I
Lähtöaika oli
16:27
Vyöhyke B
B
Hirsiniemi I
Lähtöaika oli
16:28
Vyöhyke B
B
Pakomaja I
Lähtöaika oli
16:28
Vyöhyke B
B
Karttulantie I
Lähtöaika oli
16:29
Vyöhyke B
B
Lentoasemantie I
Lähtöaika oli
16:30
Vyöhyke A
A
Lepikkoranta I
Lähtöaika oli
16:31
Vyöhyke A
A
Marjala I
Lähtöaika oli
16:32
Vyöhyke A
A
Kuusela I
Lähtöaika oli
16:33
Jo0096
Vyöhyke A
A
Marjalantie I
Lähtöaika oli
16:34
Jo0130
Vyöhyke A
A
Noljakka I
Lähtöaika oli
16:35
Jo0337
Vyöhyke A
A
Noljakka ramppi I
Lähtöaika oli
16:36
Vyöhyke A
A
Siilainen I
Lähtöaika oli
16:38
Vyöhyke A
A
Kaislakatu E
Lähtöaika oli
16:39
Jo0037
Vyöhyke A
A
Yliopisto E
Lähtöaika oli
16:40
Jo0276
Vyöhyke A
A
Urheilutalo I
Lähtöaika oli
16:41
Jo0254
Vyöhyke A
A
Kauppatori I
Lähtöaika oli
16:43
Jo0058
Vyöhyke A
A
JOENSUU
Lähtöaika oli
16:50
Vyöhyke A
A