This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 420
420
Polvijärvi linja-autoasema
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
JOENSUU
➔
Polvijärvi linja-autoasema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
JOENSUU
Lähtöaika oli
10:30
Vyöhyke A
A
Kauppatori L
Lähtöaika oli
10:32
Jo0056
Vyöhyke A
A
Lyseo L
Lähtöaika oli
10:32
Jo0121
Vyöhyke A
A
Yliopisto P
Lähtöaika oli
10:34
Jo0275
Vyöhyke A
A
Kaislakatu P
Lähtöaika oli
10:34
Jo0038
Vyöhyke A
A
Siilainen L
Lähtöaika oli
10:35
Vyöhyke A
A
Noljakka L
Lähtöaika oli
10:38
Jo0153
Vyöhyke A
A
Marjalantie L
Lähtöaika oli
10:38
Jo0129
Vyöhyke A
A
Kuusela L
Lähtöaika oli
10:38
Jo0095
Vyöhyke A
A
Marjala L
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke A
A
Lepikkoranta L
Lähtöaika oli
10:41
Vyöhyke A
A
Lentoasemantie L
Lähtöaika oli
10:41
Vyöhyke A
A
Karttulantie L
Lähtöaika oli
10:42
Vyöhyke B
B
Pakomaja L
Lähtöaika oli
10:43
Vyöhyke B
B
Välikangas (Liperi) L
Lähtöaika oli
10:44
Vyöhyke B
B
Heinälammintie L
Lähtöaika oli
10:45
Jo5554
Vyöhyke B
B
Vaivio th L
Lähtöaika oli
10:48
Jo5556
Vyöhyke B
B
Pieni-Polvijärventie L
Lähtöaika oli
10:49
Jo5561
Vyöhyke B
B
Harila L
Lähtöaika oli
10:50
Jo5562
Vyöhyke B
B
Valkeisenmäki L
Lähtöaika oli
10:51
Jo5565
Vyöhyke B
B
Viitalahti (Joensuuntie) L
Lähtöaika oli
10:54
Vyöhyke B
B
Luotolahti L
Lähtöaika oli
10:56
Vyöhyke B
B
Pitkäsenlahti L
Lähtöaika oli
10:58
Vyöhyke C
C
Koninranta L
Lähtöaika oli
10:59
Vyöhyke C
C
Sotkuma kauppa
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke C
C
Koninranta I
Lähtöaika oli
11:01
Vyöhyke C
C
Pitkäsenlahti
Lähtöaika oli
11:01
Vyöhyke C
C
Reuhkajärventie P
Lähtöaika oli
11:02
Vyöhyke C
C
Siltavaara P
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke C
C
Mansikkaniemi (Polvijärvi) P
Lähtöaika oli
11:04
Vyöhyke C
C
Reuhanranta P
Lähtöaika oli
11:05
Vyöhyke C
C
Huhmarinen th I
Lähtöaika oli
11:06
Vyöhyke C
C
Kunnasniementie th
Lähtöaika oli
11:10
Vyöhyke C
C
Huhmarinen th P
Lähtöaika oli
11:16
Vyöhyke C
C
Kuorevaara P
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke C
C
Kilkkala P
Lähtöaika oli
11:23
Vyöhyke C
C
Mertajärvi P
Lähtöaika oli
11:26
Vyöhyke C
C
Hanhilampi P
Lähtöaika oli
11:27
Vyöhyke D
D
Lierinlampi P
Lähtöaika oli
11:28
Vyöhyke D
D
Pappilantie (Polvijärvi) P
Lähtöaika oli
11:29
Vyöhyke D
D
Polvijärvi linja-autoasema
Lähtöaika oli
11:30
Vyöhyke D
D