This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 420
420
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
JOENSUU
➔
Polvijärvi linja-autoasema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
JOENSUU
Lähtöaika oli
11:10
Vyöhyke A
A
Kauppatori L
Lähtöaika oli
11:12
Jo0056
Vyöhyke A
A
Lyseo L
Lähtöaika oli
11:12
Jo0121
Vyöhyke A
A
Yliopisto P
Lähtöaika oli
11:14
Jo0275
Vyöhyke A
A
Kaislakatu P
Lähtöaika oli
11:14
Jo0038
Vyöhyke A
A
Siilainen L
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke A
A
Noljakka L
Lähtöaika oli
11:18
Jo0153
Vyöhyke A
A
Marjalantie L
Lähtöaika oli
11:18
Jo0129
Vyöhyke A
A
Kuusela L
Lähtöaika oli
11:18
Jo0095
Vyöhyke A
A
Marjala L
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke A
A
Lepikkoranta L
Lähtöaika oli
11:21
Vyöhyke A
A
Lentoasemantie L
Lähtöaika oli
11:21
Vyöhyke A
A
Karttulantie L
Lähtöaika oli
11:22
Vyöhyke B
B
Pakomaja L
Lähtöaika oli
11:23
Vyöhyke B
B
Välikangas (Liperi) L
Lähtöaika oli
11:24
Vyöhyke B
B
Heinälammintie L
Lähtöaika oli
11:25
Jo5554
Vyöhyke B
B
Vaivio th L
Lähtöaika oli
11:28
Jo5556
Vyöhyke B
B
Pieni-Polvijärventie L
Lähtöaika oli
11:29
Jo5561
Vyöhyke B
B
Harila L
Lähtöaika oli
11:30
Jo5562
Vyöhyke B
B
Valkeisenmäki L
Lähtöaika oli
11:31
Jo5565
Vyöhyke B
B
Viitalahti (Joensuuntie) L
Lähtöaika oli
11:34
Vyöhyke B
B
Luotolahti L
Lähtöaika oli
11:36
Vyöhyke B
B
Pitkäsenlahti L
Lähtöaika oli
11:38
Vyöhyke C
C
Koninranta L
Lähtöaika oli
11:39
Vyöhyke C
C
Sotkuma kauppa
Lähtöaika oli
11:40
Vyöhyke C
C
Sotkuma th I
Lähtöaika oli
11:41
Vyöhyke C
C
Pitkäsenlahti
Lähtöaika oli
11:41
Vyöhyke C
C
Reuhkajärventie P
Lähtöaika oli
11:42
Vyöhyke C
C
Siltavaara P
Lähtöaika oli
11:42
Vyöhyke C
C
Mansikkaniemi (Polvijärvi) P
Lähtöaika oli
11:43
Vyöhyke C
C
Reuhanranta P
Lähtöaika oli
11:44
Vyöhyke C
C
Huhmarinen th P
Lähtöaika oli
11:47
Vyöhyke C
C
Kuorevaara P
Lähtöaika oli
11:50
Vyöhyke C
C
Kilkkala P
Lähtöaika oli
11:54
Vyöhyke C
C
Mertajärvi P
Lähtöaika oli
11:56
Vyöhyke C
C
Hanhilampi P
Lähtöaika oli
11:57
Vyöhyke D
D
Lierinlampi P
Lähtöaika oli
11:58
Vyöhyke D
D
Pappilantie (Polvijärvi) P
Lähtöaika oli
11:59
Vyöhyke D
D
Polvijärvi linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:00
Vyöhyke D
D