This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 460
460
Joensuu - PKKS
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lieksa linja-autoasema E
➔
Joensuu - PKKS
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lieksa linja-autoasema E
Lähtöaika oli
10:00
Vyöhyke G
G
Brahea E
Lähtöaika oli
10:01
Vyöhyke G
G
Timitra th E
Lähtöaika oli
10:02
Vyöhyke G
G
Rantalantie 5
Lähtöaika oli
10:02
Vyöhyke G
G
Mähköntie 15
Lähtöaika oli
10:03
Vyöhyke G
G
Lamminkyläntie (siltaE)
Lähtöaika oli
10:03
Vyöhyke G
G
Lamminkyläntie th E
Lähtöaika oli
10:04
Vyöhyke G
G
Rauhala (Lieksa) E
Lähtöaika oli
10:04
Vyöhyke G
G
Tuira E
Lähtöaika oli
10:04
Vyöhyke G
G
Lamminkylä th E
Lähtöaika oli
10:05
Vyöhyke G
G
Tuomikoski E
Lähtöaika oli
10:09
Vyöhyke G
G
Märäjälahti (Lieksa) E
Lähtöaika oli
10:10
Vyöhyke G
G
Väärälampi E
Lähtöaika oli
10:10
Vyöhyke F
F
Koiravaara E
Lähtöaika oli
10:13
Vyöhyke F
F
Kalliokoski E
Lähtöaika oli
10:16
Vyöhyke F
F
Vehkalampi th E
Lähtöaika oli
10:18
Vyöhyke F
F
Majalampi E
Lähtöaika oli
10:20
Vyöhyke F
F
Pykäläkorpi E
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke F
F
Sänkilampi E
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke E
E
Kelvä th E
Lähtöaika oli
10:26
Vyöhyke E
E
Vorna E
Lähtöaika oli
10:27
Vyöhyke E
E
Kyyrönlampi E
Lähtöaika oli
10:28
Vyöhyke E
E
Konnunlampi E
Lähtöaika oli
10:29
Vyöhyke E
E
Ihannon th E
Lähtöaika oli
10:30
Vyöhyke E
E
Kalettoma E
Lähtöaika oli
10:31
Vyöhyke E
E
Purola (Lieksantie) E
Lähtöaika oli
10:32
Vyöhyke E
E
Petrontie E
Lähtöaika oli
10:33
Vyöhyke E
E
Myllypuro E
Lähtöaika oli
10:34
Vyöhyke E
E
Ukkola (Lieksantie) E
Lähtöaika oli
10:35
Vyöhyke D
D
Honkaniemi E
Lähtöaika oli
10:36
Vyöhyke D
D
Ukkolanraitti E
Lähtöaika oli
10:37
Vyöhyke D
D
Honkavaara (Uimaharju) E
Lähtöaika oli
10:39
Vyöhyke D
D
Honkavaarantie (Uimaharju) E
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke D
D
Sahankangas E
Lähtöaika oli
10:42
Vyöhyke D
D
Uimaharju (kiertoliittymä) I
Lähtöaika oli
10:42
Vyöhyke D
D
Kujatie P
Lähtöaika oli
10:43
Vyöhyke D
D
Uimaharju Asemankaari 5
Lähtöaika oli
10:45
Vyöhyke D
D
Autoasemakaari E
Lähtöaika oli
10:46
Vyöhyke D
D
Uimaharju kiertoliittymä L
Lähtöaika oli
10:47
Vyöhyke D
D
Uimaharjun asema E
Lähtöaika oli
10:48
Vyöhyke D
D
Laiskanniemi
Lähtöaika oli
10:50
Vyöhyke D
D
Rahkee E
Lähtöaika oli
10:52
Vyöhyke D
D
Rahkeenniemi E
Lähtöaika oli
10:54
Vyöhyke D
D
Venäjänjärventie E
Lähtöaika oli
10:55
Vyöhyke D
D
Paukkaja E
Lähtöaika oli
10:56
Vyöhyke D
D
Hallavaarantie E
Lähtöaika oli
10:56
Vyöhyke D
D
Pajarinniemi E
Lähtöaika oli
10:57
Vyöhyke D
D
Muuraisniemi E
Lähtöaika oli
10:58
Vyöhyke D
D
Karhunsalon oikotie th E
Lähtöaika oli
10:59
Vyöhyke D
D
Pahvitehtaantie
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke C
C
Enon liikekeskus E
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke C
C
Kauppatie L
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke C
C
Eno
Lähtöaika oli
11:00
Jo0009
Vyöhyke C
C
Enon liikekeskus P
Lähtöaika oli
11:01
Vyöhyke C
C
Eno th E
Lähtöaika oli
11:02
Vyöhyke C
C
Kaltimo L
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke C
C
Heikuranvaarantie E
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke C
C
Louhioja E
Lähtöaika oli
11:04
Vyöhyke C
C
Yrjöntie E
Lähtöaika oli
11:05
Vyöhyke C
C
Kuusijärventie E
Lähtöaika oli
11:06
Vyöhyke C
C
Novikka E
Lähtöaika oli
11:07
Vyöhyke C
C
Novikanrinne E
Lähtöaika oli
11:08
Vyöhyke C
C
Takavaarantie E
Lähtöaika oli
11:09
Vyöhyke C
C
Kuusoja E
Lähtöaika oli
11:10
Jo2738
Vyöhyke C
C
Kuusisto E
Lähtöaika oli
11:11
Jo2736
Vyöhyke B
B
Mönni th (kt. 73) E
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke B
B
Jakokoski E
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke B
B
Jakokoskentie (Kontiolahti), E
Lähtöaika oli
11:16
Jo2730
Vyöhyke B
B
Uilo E
Lähtöaika oli
11:17
Vyöhyke B
B
Uilonpuro E
Lähtöaika oli
11:18
Vyöhyke B
B
Paihola th E
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi L
Lähtöaika oli
11:22
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi E
Lähtöaika oli
11:23
Jo2216
Vyöhyke B
B
Lehmola th E
Lähtöaika oli
11:30
Jo2210
Vyöhyke B
B
Raatekangas E
Lähtöaika oli
11:34
Vyöhyke A
A
Käpykangas E
Lähtöaika oli
11:35
Vyöhyke A
A
Kauppakaari E
Lähtöaika oli
11:36
Jo0315
Vyöhyke A
A
Teollisuuskatu E
Lähtöaika oli
11:36
Jo0235
Vyöhyke A
A
Rauhanpuisto E
Lähtöaika oli
11:36
Jo0194
Vyöhyke A
A
Yläsatamakatu L
Lähtöaika oli
11:37
Jo0279
Vyöhyke A
A
Kauppatori I
Lähtöaika oli
11:38
Jo0058
Vyöhyke A
A
JOENSUU
Lähtöaika oli
11:40
Vyöhyke A
A