This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 465
465
Uimaharju linja-autoasema
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
JOENSUU
➔
Uimaharju linja-autoasema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
JOENSUU
Lähtöaika oli
15:00
Vyöhyke A
A
Kauppatori L
Lähtöaika oli
15:02
Jo0056
Vyöhyke A
A
Yläsatamakatu I
Lähtöaika oli
15:03
Jo0280
Vyöhyke A
A
Teollisuuskatu P
Lähtöaika oli
15:04
Jo0236
Vyöhyke A
A
Kauppakaari P
Lähtöaika oli
15:04
Jo0314
Vyöhyke A
A
Käpykangas P
Lähtöaika oli
15:05
Vyöhyke A
A
Raatekangas P
Lähtöaika oli
15:05
Jo1133
Vyöhyke A
A
Lehmola th P
Lähtöaika oli
15:08
jo2211
Vyöhyke B
B
Uuro ramppi (N) P
Lähtöaika oli
15:11
Jo2215
Vyöhyke B
B
Uuro Lieksantie I
Lähtöaika oli
15:11
Vyöhyke B
B
Paihola th P
Lähtöaika oli
15:12
Vyöhyke B
B
Uilonpuro P
Lähtöaika oli
15:13
Vyöhyke B
B
Uilo P
Lähtöaika oli
15:14
Vyöhyke B
B
Jakokoskentie (Kontiolahti) P
Lähtöaika oli
15:15
Vyöhyke B
B
Jakokoski P
Lähtöaika oli
15:16
Vyöhyke B
B
Mönni th (kt. 73) P
Lähtöaika oli
15:17
Jo2735
Vyöhyke B
B
Kuusisto P
Lähtöaika oli
15:19
Jo2737
Vyöhyke B
B
Kuusoja P
Lähtöaika oli
15:20
Vyöhyke C
C
Takavaarantie P
Lähtöaika oli
15:21
Vyöhyke C
C
Novikanrinne P
Lähtöaika oli
15:22
Vyöhyke C
C
Novikka P
Lähtöaika oli
15:23
Vyöhyke C
C
Kuusijärventie P
Lähtöaika oli
15:24
Vyöhyke C
C
Yrjöntie P
Lähtöaika oli
15:25
Vyöhyke C
C
Louhioja P
Lähtöaika oli
15:25
Vyöhyke C
C
Heikuranvaarantie P
Lähtöaika oli
15:27
Vyöhyke C
C
Kaltimo I
Lähtöaika oli
15:29
Vyöhyke C
C
Pahvitehtaantie
Lähtöaika oli
15:31
Vyöhyke C
C
Enon liikekeskus E
Lähtöaika oli
15:32
Vyöhyke C
C
Kauppatie L
Lähtöaika oli
15:34
Vyöhyke C
C
Eno
Lähtöaika oli
15:35
Jo0009
Vyöhyke C
C
Enon liikekeskus P
Lähtöaika oli
15:36
Vyöhyke C
C
Eno th P
Lähtöaika oli
15:37
Vyöhyke C
C
Karhunsalon oikotie th P
Lähtöaika oli
15:38
Vyöhyke D
D
Muuraisniemi P
Lähtöaika oli
15:39
Vyöhyke D
D
Pajarinniemi P
Lähtöaika oli
15:41
Vyöhyke D
D
Hallavaarantie P
Lähtöaika oli
15:42
Vyöhyke D
D
Paukkaja P
Lähtöaika oli
15:43
Vyöhyke D
D
Venäjänjärventie P
Lähtöaika oli
15:43
Vyöhyke D
D
Rahkeenniemi P
Lähtöaika oli
15:44
Vyöhyke D
D
Rahkee P
Lähtöaika oli
15:46
Vyöhyke D
D
Tuuliharjuntie
Lähtöaika oli
15:48
Vyöhyke D
D
Uimaharjun asema P
Lähtöaika oli
15:48
Vyöhyke D
D
Uimaharju (kiertoliittymä) I
Lähtöaika oli
15:49
Vyöhyke D
D
Uimaharju Asemankaari 5
Lähtöaika oli
15:50
Vyöhyke D
D