This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 480
480
Ilomantsi
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
JOENSUU
➔
Ilomantsi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
JOENSUU
Lähtöaika oli
14:15
Vyöhyke A
A
Kauppatori L
Lähtöaika oli
14:17
Jo0056
Vyöhyke A
A
Karjalankatu I
Lähtöaika oli
14:19
Jo0050
Vyöhyke A
A
Pielisensuu E
Lähtöaika oli
14:20
Jo0178
Vyöhyke A
A
Vesitorninpuisto E
Lähtöaika oli
14:21
Jo0271
Vyöhyke A
A
Niinivaara E
Lähtöaika oli
14:21
Jo0150
Vyöhyke A
A
Hukanhauta E
Lähtöaika oli
14:22
Jo0023
Vyöhyke A
A
Lonikinpuisto I
Lähtöaika oli
14:23
Vyöhyke A
A
Iiksenvaarantie I
Lähtöaika oli
14:25
Vyöhyke A
A
Iiksenjoentie I
Lähtöaika oli
14:27
Vyöhyke A
A
Iiksenniitty I
Lähtöaika oli
14:29
Vyöhyke B
B
Mustalampi
Lähtöaika oli
14:31
Vyöhyke B
B
Särkivaara th I
Lähtöaika oli
14:32
Vyöhyke B
B
Jukajoentie I
Lähtöaika oli
14:33
Vyöhyke B
B
Kypäräntie I
Lähtöaika oli
14:35
Vyöhyke B
B
Huovila I
Lähtöaika oli
14:36
Vyöhyke B
B
Tervasuo th I
Lähtöaika oli
14:37
Vyöhyke B
B
Alavi I
Lähtöaika oli
14:39
Vyöhyke B
B
Viherkumpu I
Lähtöaika oli
14:40
Vyöhyke B
B
Muovilaaksontie I
Lähtöaika oli
14:42
Vyöhyke B
B
Heinävaara (Kiihtelys) I
Lähtöaika oli
14:42
Vyöhyke B
B
Ruukkilahti I
Lähtöaika oli
14:43
Vyöhyke B
B
Kivilampi (Kiihtelys) I
Lähtöaika oli
14:47
Jo1491
Vyöhyke C
C
Koljola I
Lähtöaika oli
14:48
Vyöhyke C
C
Puksunvaara I
Lähtöaika oli
14:49
Vyöhyke C
C
Keskijärvi I
Lähtöaika oli
14:50
Vyöhyke C
C
Mäkrä th I
Lähtöaika oli
14:50
Vyöhyke C
C
Matikkaluoto I
Lähtöaika oli
14:51
Vyöhyke C
C
Mustikkamäki (Joensuu) I
Lähtöaika oli
14:51
Vyöhyke C
C
Onkivaara I
Lähtöaika oli
14:52
Vyöhyke C
C
Löytöjärvi I
Lähtöaika oli
14:53
Vyöhyke C
C
Litovaara I
Lähtöaika oli
14:54
Vyöhyke C
C
Hiidenhuippu I
Lähtöaika oli
14:55
Vyöhyke C
C
Kuikas I
Lähtöaika oli
14:56
Vyöhyke C
C
Autioniemi I
Lähtöaika oli
14:56
Vyöhyke C
C
Tammikangas I
Lähtöaika oli
14:56
Vyöhyke D
D
Tervasärkkä I
Lähtöaika oli
14:56
Vyöhyke D
D
Jokiharjuntie I
Lähtöaika oli
14:57
Vyöhyke D
D
Kovero huoltoasema
Lähtöaika oli
14:57
Vyöhyke D
D
Kovero th I
Lähtöaika oli
14:58
Vyöhyke D
D
Metonlouhi I
Lähtöaika oli
15:01
Vyöhyke D
D
Hevoskumpu I
Lähtöaika oli
15:02
Vyöhyke D
D
Sorronsuu I
Lähtöaika oli
15:05
Vyöhyke D
D
Mämmivaara I
Lähtöaika oli
15:06
Vyöhyke D
D
Heinäaho (Tuupovaara) I
Lähtöaika oli
15:07
Vyöhyke D
D
Piippukivi I
Lähtöaika oli
15:09
Vyöhyke D
D
Herajärvi th I
Lähtöaika oli
15:10
Vyöhyke E
E
Suoperä I
Lähtöaika oli
15:11
Vyöhyke E
E
Taipaleenrannantie I
Lähtöaika oli
15:11
Vyöhyke E
E
Saarilampi I
Lähtöaika oli
15:12
Vyöhyke E
E
Onkimäki (Ilomantsintie) I
Lähtöaika oli
15:13
Vyöhyke E
E
Häntäpää I
Lähtöaika oli
15:14
Vyöhyke E
E
Marjovaara th I
Lähtöaika oli
15:15
Vyöhyke E
E
Jerusalemi th I
Lähtöaika oli
15:16
Vyöhyke E
E
Kauniinjärvi I
Lähtöaika oli
15:18
Vyöhyke E
E
Kolmikanta th I
Lähtöaika oli
15:18
Vyöhyke E
E
Issakka th I
Lähtöaika oli
15:19
Vyöhyke E
E
Maukkula I
Lähtöaika oli
15:20
Vyöhyke E
E
Vepsänmäki I
Lähtöaika oli
15:23
Vyöhyke F
F
Parppeinvaara I
Lähtöaika oli
15:23
Vyöhyke F
F
Sissipolku P
Lähtöaika oli
15:24
Vyöhyke F
F
Pogostan yläkoulu P
Lähtöaika oli
15:24
Vyöhyke F
F
Ylätie P
Lähtöaika oli
15:24
Vyöhyke F
F
Ilomantsi linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:25
Vyöhyke F
F