This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 480
480
Ilomantsi
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
JOENSUU
➔
Ilomantsi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
JOENSUU
Lähtöaika oli
16:20
Vyöhyke A
A
Kauppatori L
Lähtöaika oli
16:22
Jo0056
Vyöhyke A
A
Karjalankatu I
Lähtöaika oli
16:24
Jo0050
Vyöhyke A
A
Pielisensuu E
Lähtöaika oli
16:24
Jo0178
Vyöhyke A
A
Vesitorninpuisto E
Lähtöaika oli
16:25
Jo0271
Vyöhyke A
A
Niinivaara E
Lähtöaika oli
16:25
Jo0150
Vyöhyke A
A
Hukanhauta E
Lähtöaika oli
16:25
Jo0023
Vyöhyke A
A
Lonikinpuisto I
Lähtöaika oli
16:26
Vyöhyke A
A
Iiksenvaarantie I
Lähtöaika oli
16:28
Vyöhyke A
A
Iiksenjoentie I
Lähtöaika oli
16:30
Vyöhyke A
A
Iiksenniitty I
Lähtöaika oli
16:32
Vyöhyke B
B
Mustalampi
Lähtöaika oli
16:34
Vyöhyke B
B
Särkivaara th I
Lähtöaika oli
16:35
Vyöhyke B
B
Jukajoentie I
Lähtöaika oli
16:35
Vyöhyke B
B
Kypäräntie I
Lähtöaika oli
16:37
Vyöhyke B
B
Huovila I
Lähtöaika oli
16:38
Vyöhyke B
B
Tervasuo th I
Lähtöaika oli
16:39
Vyöhyke B
B
Alavi I
Lähtöaika oli
16:40
Vyöhyke B
B
Viherkumpu I
Lähtöaika oli
16:41
Vyöhyke B
B
Muovilaaksontie I
Lähtöaika oli
16:42
Vyöhyke B
B
Heinävaara (Kiihtelys) I
Lähtöaika oli
16:45
Vyöhyke B
B
Ruukkilahti I
Lähtöaika oli
16:46
Vyöhyke B
B
Kivilampi (Kiihtelys) I
Lähtöaika oli
16:48
Jo1491
Vyöhyke C
C
Koljola I
Lähtöaika oli
16:49
Vyöhyke C
C
Puksunvaara I
Lähtöaika oli
16:50
Vyöhyke C
C
Keskijärvi I
Lähtöaika oli
16:51
Vyöhyke C
C
Mäkrä th I
Lähtöaika oli
16:51
Vyöhyke C
C
Matikkaluoto I
Lähtöaika oli
16:52
Vyöhyke C
C
Mustikkamäki (Joensuu) I
Lähtöaika oli
16:52
Vyöhyke C
C
Onkivaara I
Lähtöaika oli
16:53
Vyöhyke C
C
Löytöjärvi I
Lähtöaika oli
16:54
Vyöhyke C
C
Litovaara I
Lähtöaika oli
16:55
Vyöhyke C
C
Hiidenhuippu I
Lähtöaika oli
16:56
Vyöhyke C
C
Kuikas I
Lähtöaika oli
16:58
Vyöhyke C
C
Autioniemi I
Lähtöaika oli
16:58
Vyöhyke C
C
Tammikangas I
Lähtöaika oli
17:01
Vyöhyke D
D
Tervasärkkä I
Lähtöaika oli
17:02
Vyöhyke D
D
Jokiharjuntie I
Lähtöaika oli
17:05
Vyöhyke D
D
Kovero huoltoasema
Lähtöaika oli
17:05
Vyöhyke D
D
Kovero th I
Lähtöaika oli
17:06
Vyöhyke D
D
Metonlouhi I
Lähtöaika oli
17:06
Vyöhyke D
D
Hevoskumpu I
Lähtöaika oli
17:07
Vyöhyke D
D
Sorronsuu I
Lähtöaika oli
17:10
Vyöhyke D
D
Mämmivaara I
Lähtöaika oli
17:11
Vyöhyke D
D
Heinäaho (Tuupovaara) I
Lähtöaika oli
17:12
Vyöhyke D
D
Piippukivi I
Lähtöaika oli
17:14
Vyöhyke D
D
Herajärvi th I
Lähtöaika oli
17:15
Vyöhyke E
E
Suoperä I
Lähtöaika oli
17:16
Vyöhyke E
E
Taipaleenrannantie I
Lähtöaika oli
17:16
Vyöhyke E
E
Saarilampi I
Lähtöaika oli
17:17
Vyöhyke E
E
Onkimäki (Ilomantsintie) I
Lähtöaika oli
17:18
Vyöhyke E
E
Häntäpää I
Lähtöaika oli
17:19
Vyöhyke E
E
Marjovaara th I
Lähtöaika oli
17:20
Vyöhyke E
E
Jerusalemi th I
Lähtöaika oli
17:21
Vyöhyke E
E
Kauniinjärvi I
Lähtöaika oli
17:23
Vyöhyke E
E
Kolmikanta th I
Lähtöaika oli
17:23
Vyöhyke E
E
Issakka th I
Lähtöaika oli
17:24
Vyöhyke E
E
Maukkula I
Lähtöaika oli
17:25
Vyöhyke E
E
Vepsänmäki I
Lähtöaika oli
17:28
Vyöhyke F
F
Parppeinvaara I
Lähtöaika oli
17:28
Vyöhyke F
F
Sissipolku P
Lähtöaika oli
17:29
Vyöhyke F
F
Pogostan yläkoulu P
Lähtöaika oli
17:29
Vyöhyke F
F
Ylätie P
Lähtöaika oli
17:29
Vyöhyke F
F
Ilomantsi linja-autoasema
Lähtöaika oli
17:30
Vyöhyke F
F