This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 480
480
PKKS - Joensuu
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ilomantsi linja-autoasema
➔
PKKS - Joensuu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ilomantsi linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:50
Vyöhyke F
F
Ylätie E
Lähtöaika oli
05:51
Vyöhyke F
F
Pogostan yläkoulu E
Lähtöaika oli
05:52
Vyöhyke F
F
Sissipolku E
Lähtöaika oli
05:52
Vyöhyke F
F
Parppeinvaara L
Lähtöaika oli
05:52
Vyöhyke F
F
Vepsänmäki L
Lähtöaika oli
05:53
Vyöhyke F
F
Maukkula L
Lähtöaika oli
05:56
Vyöhyke E
E
Issakka th L
Lähtöaika oli
05:58
Vyöhyke E
E
Kolmikanta th L
Lähtöaika oli
05:59
Vyöhyke E
E
Kauniinjärvi L
Lähtöaika oli
06:00
Vyöhyke E
E
Jerusalemi th L
Lähtöaika oli
06:03
Vyöhyke E
E
Marjovaara th L
Lähtöaika oli
06:05
Vyöhyke E
E
Häntäpää L
Lähtöaika oli
06:05
Vyöhyke E
E
Onkimäki (Ilomantsintie) L
Lähtöaika oli
06:06
Vyöhyke E
E
Saarilampi L
Lähtöaika oli
06:06
Vyöhyke E
E
Taipaleenrannantie L
Lähtöaika oli
06:07
Vyöhyke E
E
Suoperä L
Lähtöaika oli
06:07
Vyöhyke E
E
Herajärvi th L
Lähtöaika oli
06:08
Vyöhyke E
E
Piippukivi L
Lähtöaika oli
06:09
Vyöhyke D
D
Heinäaho (Tuupovaara) L
Lähtöaika oli
06:10
Vyöhyke D
D
Mämmivaara L
Lähtöaika oli
06:11
Vyöhyke D
D
Sorronsuu L
Lähtöaika oli
06:12
Vyöhyke D
D
Hevoskumpu L
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke D
D
Metonlouhi L
Lähtöaika oli
06:14
Vyöhyke D
D
Kovero th L
Lähtöaika oli
06:14
Vyöhyke D
D
Kovero huoltoasema
Lähtöaika oli
06:15
Vyöhyke D
D
Jokiharjuntie L
Lähtöaika oli
06:15
Vyöhyke D
D
Tervasärkkä L
Lähtöaika oli
06:17
Vyöhyke D
D
Tammikangas L
Lähtöaika oli
06:18
Vyöhyke D
D
Autioniemi L
Lähtöaika oli
06:20
Vyöhyke C
C
Kuikas E
Lähtöaika oli
06:20
Vyöhyke C
C
Hiidenhuippu L
Lähtöaika oli
06:21
Vyöhyke C
C
Litovaara L
Lähtöaika oli
06:23
Vyöhyke C
C
Löytöjärvi L
Lähtöaika oli
06:23
Vyöhyke C
C
Onkivaara L
Lähtöaika oli
06:24
Vyöhyke C
C
Mustikkamäki (Kiihtelys) L
Lähtöaika oli
06:24
Vyöhyke C
C
Matikkaluoto L
Lähtöaika oli
06:25
Vyöhyke C
C
Mäkrä th L
Lähtöaika oli
06:25
Vyöhyke C
C
Keskijärvi L
Lähtöaika oli
06:26
Vyöhyke C
C
Puksunvaara L
Lähtöaika oli
06:26
Vyöhyke C
C
Koljola L
Lähtöaika oli
06:27
Vyöhyke C
C
Kivilampi (Kiihtelys) L
Lähtöaika oli
06:28
Vyöhyke C
C
Ruukkilahti L
Lähtöaika oli
06:29
Vyöhyke B
B
Heinävaara (Kiihtelys) L
Lähtöaika oli
06:30
Vyöhyke B
B
Muovilaaksontie L
Lähtöaika oli
06:32
Vyöhyke B
B
Viherkumpu L
Lähtöaika oli
06:33
Vyöhyke B
B
Alavi L
Lähtöaika oli
06:33
Vyöhyke B
B
Tervasuo th L
Lähtöaika oli
06:34
Vyöhyke B
B
Huovila L
Lähtöaika oli
06:35
Vyöhyke B
B
Kypäräntie L
Lähtöaika oli
06:36
Vyöhyke B
B
Jukajoentie L
Lähtöaika oli
06:37
Vyöhyke B
B
Särkivaara th L
Lähtöaika oli
06:37
Vyöhyke B
B
Lähdepohjantie
Lähtöaika oli
06:38
Vyöhyke B
B
Iiksenniitty L
Lähtöaika oli
06:39
Vyöhyke B
B
Iiksenjoentie L
Lähtöaika oli
06:41
Vyöhyke A
A
Iiksenvaarantie L
Lähtöaika oli
06:42
Vyöhyke A
A
Lonikinpuisto L
Lähtöaika oli
06:43
Vyöhyke A
A
Hukanhauta P
Lähtöaika oli
06:44
Jo0024
Vyöhyke A
A
Niinivaara P
Lähtöaika oli
06:44
Jo0149
Vyöhyke A
A
Sairaala PKKS P
Lähtöaika oli
06:45
Jo0207
Vyöhyke A
A
Tiaisenpuisto P
Lähtöaika oli
06:48
Jo0239
Vyöhyke A
A
Kauppatori I
Lähtöaika oli
06:52
Jo0058
Vyöhyke A
A
JOENSUU
Lähtöaika oli
06:55
Vyöhyke A
A