This page requires JavaScript to run.
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Bussi 480
480
Joensuu
Joensuun reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ilomantsi linja-autoasema
➔
Joensuu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ilomantsi linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:30
Vyöhyke F
F
Ylätie E
Lähtöaika oli
10:31
Vyöhyke F
F
Pogostan yläkoulu E
Lähtöaika oli
10:32
Vyöhyke F
F
Sissipolku E
Lähtöaika oli
10:32
Vyöhyke F
F
Parppeinvaara L
Lähtöaika oli
10:32
Vyöhyke F
F
Vepsänmäki L
Lähtöaika oli
10:33
Vyöhyke F
F
Maukkula L
Lähtöaika oli
10:36
Vyöhyke E
E
Issakka th L
Lähtöaika oli
10:38
Vyöhyke E
E
Kolmikanta th L
Lähtöaika oli
10:39
Vyöhyke E
E
Kauniinjärvi L
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke E
E
Jerusalemi th L
Lähtöaika oli
10:43
Vyöhyke E
E
Marjovaara th L
Lähtöaika oli
10:44
Vyöhyke E
E
Häntäpää L
Lähtöaika oli
10:44
Vyöhyke E
E
Onkimäki (Ilomantsintie) L
Lähtöaika oli
10:45
Vyöhyke E
E
Saarilampi L
Lähtöaika oli
10:45
Vyöhyke E
E
Taipaleenrannantie L
Lähtöaika oli
10:46
Vyöhyke E
E
Suoperä L
Lähtöaika oli
10:46
Vyöhyke E
E
Herajärvi th L
Lähtöaika oli
10:47
Vyöhyke E
E
Piippukivi L
Lähtöaika oli
10:47
Vyöhyke D
D
Heinäaho (Tuupovaara) L
Lähtöaika oli
10:48
Vyöhyke D
D
Mämmivaara L
Lähtöaika oli
10:49
Vyöhyke D
D
Sorronsuu L
Lähtöaika oli
10:49
Vyöhyke D
D
Hevoskumpu L
Lähtöaika oli
10:51
Vyöhyke D
D
Metonlouhi L
Lähtöaika oli
10:51
Vyöhyke D
D
Kovero th L
Lähtöaika oli
10:52
Vyöhyke D
D
Kovero huoltoasema
Lähtöaika oli
10:55
Vyöhyke D
D
Jokiharjuntie L
Lähtöaika oli
10:55
Vyöhyke D
D
Tervasärkkä L
Lähtöaika oli
10:57
Vyöhyke D
D
Tammikangas L
Lähtöaika oli
10:57
Vyöhyke D
D
Autioniemi L
Lähtöaika oli
10:59
Vyöhyke C
C
Kuikas E
Lähtöaika oli
10:59
Vyöhyke C
C
Hiidenhuippu L
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke C
C
Litovaara L
Lähtöaika oli
11:01
Vyöhyke C
C
Löytöjärvi L
Lähtöaika oli
11:02
Vyöhyke C
C
Onkivaara L
Lähtöaika oli
11:02
Vyöhyke C
C
Mustikkamäki (Kiihtelys) L
Lähtöaika oli
11:02
Vyöhyke C
C
Matikkaluoto L
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke C
C
Mäkrä th L
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke C
C
Keskijärvi L
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke C
C
Puksunvaara L
Lähtöaika oli
11:04
Vyöhyke C
C
Koljola L
Lähtöaika oli
11:05
Vyöhyke C
C
Kivilampi (Kiihtelys) L
Lähtöaika oli
11:05
Vyöhyke C
C
Ruukkilahti L
Lähtöaika oli
11:06
Vyöhyke B
B
Heinävaara (Joensuu) P
Lähtöaika oli
11:10
Vyöhyke B
B
Pohjoispää P
Lähtöaika oli
11:11
Vyöhyke B
B
Heinävaaran kylätie
Lähtöaika oli
11:12
Vyöhyke B
B
Heinävaarantie th E
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke B
B
Alavi L
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke B
B
Tervasuo th L
Lähtöaika oli
11:17
Vyöhyke B
B
Huovila L
Lähtöaika oli
11:18
Vyöhyke B
B
Kypäräntie L
Lähtöaika oli
11:19
Vyöhyke B
B
Jukajoentie L
Lähtöaika oli
11:21
Vyöhyke B
B
Särkivaara th L
Lähtöaika oli
11:21
Vyöhyke B
B
Lähdepohjantie
Lähtöaika oli
11:22
Vyöhyke B
B
Iiksenniitty L
Lähtöaika oli
11:24
Vyöhyke B
B
Iiksenjoentie L
Lähtöaika oli
11:26
Vyöhyke A
A
Iiksenvaarantie L
Lähtöaika oli
11:27
Vyöhyke A
A
Lonikinpuisto L
Lähtöaika oli
11:30
Vyöhyke A
A
Hukanhauta P
Lähtöaika oli
11:30
Jo0024
Vyöhyke A
A
Niinivaara P
Lähtöaika oli
11:31
Jo0149
Vyöhyke A
A
Vesitorninpuisto P
Lähtöaika oli
11:33
Jo0270
Vyöhyke A
A
Pielisensuu P
Lähtöaika oli
11:35
Jo0179
Vyöhyke A
A
Karjalankatu L
Lähtöaika oli
11:36
Jo0051
Vyöhyke A
A
Kauppatori I
Lähtöaika oli
11:37
Jo0058
Vyöhyke A
A
JOENSUU
Lähtöaika oli
11:40
Vyöhyke A
A